• Sydra
    #20
    "Az ideologia az az, hogy olyan emberek mint te, bele akarnak szolni hogy masok hogy eljek az eletuket."
    A vita nem úgy zajlik, hogy elég mindent megfordítanod, amit a másik mond, vagy csinál. Egyelőre kettőnk közül én vagyok az, aki azt képviseli, hogy senki ne mondhassa meg a másiknak, hogy hogyan élje az életét.

    "Ha egy fiu lanykent akar elni, vagy forditva, mert olyan a beallitottsaga, akkor neked megis mi kozod hozza?"
    Ha valaki férfi létére női ruhákat hord, vagy női hormont szed az az ő magánügye. Úgy éli az életét ahogy neki tetszik. A probléma ott kezdődik, amikor tőlem várja, hogy nőként kezeljem, amikor én nem tartom annak. Nekem ő "he" és mindig is "he"-nek fogom nevezni, mert ez a valóság.

    "Ideologia az az hogy egyesek megis bele akarnak pofazni es raeroltetni az ezereves kategoriakat amikbe ok nem illenek bele."
    Ne projektáld rám a szokásaidat. Az ideológia az, amikor genetikailag determinált viselkedésmintákat és erre épülő ezer éves szokásokat társadalommérnökösködéssel, erőszakon, hazugságon és tömeges zaklatáson keresztül próbálsz meg felülírni.
    Az hogy kit hogyan meg miként kezelek, azt elsősorban én döntöm el. Ha a másiknak ez nem tetszik, akkor kerüljön el!
    Utoljára szerkesztette: Sydra, 2020.11.28. 00:25:13