középkori hangulatban játszodó túlélő játék
  • LaLee67
    #145
    Koszonom mindharmotoknak a valszt :)

    Tuti akkor hogy az ismetloij lesz az a kuldetesnel, sajna keveske pont kell meg hogy csinalni tudjam.
    Most ertem a birkafarmhoz , gyekorlatilag nekem van csirke ,liba diszno es birka is, mindbol egy par kiveve a csirkeket abbol 2 par. Nekem tetszenek ha van elet a faluban es ezert fogok tobbet is venni meg beloluk. Jokat rohogok, mikor a diszno setal az utcan. Eloszor beparaztam,mert lebontottam a kerites egy reszet ,mivel a gondozoja nem tudott bemenni hozza, persze csak fax volt az illeto, na es persze a disznok egyszercsak megleptek :))) Na tekertem utana rendesen, gondoltam megsimogatom kicsit amitol verzet es a masik vilagga futott ijedteben :)))))
    Kicsit ideges lettem es korabbi mentest toltottem vissza, ami begulis kiderult, hogy felelsleges volt, mert estere a helyukon alszanak mind. Na ezert is engedem hogy csatangoljanak :Ö

    Igen, jelenleg nekem is 30 epiletet lehet epiteni es mind kohazban lakik. A hozzavalo meszkopucc anyagot vagy nem tudom meg csinalni vagy nem kerestem elegge,de azt is meg kapjak meg a hazak.

    Nalam is mar az en gyerekemet is beleertve 3 gyermek van a faluban. Sokat beszelek az embereimmel is, mert a 100-as kedveltseguk utan is ugyan ugy kapjuk a diplomaciahoz a pontokat.

    Ma nem akartam jatszani,de a valaszok felspanoltak igy belepek par orara megint :)

    Ja igen, epitettem banyat es raktam melle egy nyeranyagraktart meg egy egyszeru kishazat. Atkoltoztettem bele egy lanyt meg egy pasit.
    Gondolom csak igy lesz majd vas termeles. Logikusan mire tolem etsetalnak a banyaba a falubol, odaertukkor mar indulhatnak is vissza mert vege a napnak.Amitz nem tudok ezzel kapcsolatban, hogy a kajahiany jelentkezik-e naluk, mivel a kajaraktar az a faluban vagy bocsi kisvarosban van. Ma erre is feny derul. :)

    Nem bannam, ha kesobb lehetne tobb falut is epiteni ill. nagyobb letszamuakat mint epuletben mind lakossag szemponjabol.
    Most 10 ezer pontot kell elernem majd, de ahhoz rohadt sok kuldetest kell megcsinalni es feltolni diplomacianal a kaphato pontok skillt.

    Na jo , sok a duma reszemrol es keves a jatek... :) Koszi mindharmotoknak ismet a valaszokat!