Microsoft Flight Simulator 2020
  • eta32 #913
    Nos igen ,de csak részben ,igaz ez sem a legjobb megoldás de a semminél több....
    Hogy mire is akarok kilyukadni...
    Tegnap-ma volt egy hosszú repülésem.
    EIDW(Dublin)-KBOS(Boston)
    Ha mindent bele számolok kb 7 óra.....igaz a valós útra csak 6-ot írt de ez mind egy is.
    Az tetszett még többek között hogy az idő csak nem akart múlni és a nap mindig ott volt mint mikor felszálltam...így aztán majd olyan volt mint egy időutazás (persze csak képletesen)
    Nos itt az lett a vége hogy túlcsúsztam a pályán landolás követően és ugye ott a végén a tenger, így bukta a legvége,(de igazából kár volt megint az ATC-re hallgatnom,kb mint ha azt hinné hogy pár perc alatt 30E lábat tudnék ereszkedni,)....,már előbb akartam ereszkedni a leírás szerint is úgy írta,így a vége kapkodós lett és ebből lett a baj nagy volt a sebesség.
    Na de ami a lényeg .
    Gondoltam betöltöm amit a játék maga elment,(mivel itt a csobbanás miatt vége lett az útnak,Game over) amit én szoktam menteni azzal ugyan úgy jártam mint te,így már azzal nem szórakozok,nem is mentek soha....
    A profilnál megkerestem azt az utat amit a játék elmentett,ha megszakadt egy út ha befejezted akkor is menti...betöltöttem,megkerestem a vége felé az egyik útpontot (mert azért még egyszer nem ülök végig ugyan ott 6 órát csak hogy rendesen landolhassak) és onnan még egyszer nekifutottam és landoltam rendesen...sikerrel...ILS is ment...(csak a magam megnyugtatására...)
    Annyi hogy mikor betölti a játék akkor pár dolgot ,sebesség magasság stb ,fixálni újra be kell állítani ,de az útvonal IFR (High-altitude airways) és az ILS freki is benn maradt vissza töltötte (kétszer is megpróbáltam ,működött (gyakoroltam a landolást....
    Ez egy Boeing 747-8 alap ami a játékban van.
    Nyilván nem biztos hogy ez mindig működik ,ki kell próbálni ma még párra én is ránézek hogy is tölti újra be más géppel stb...
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.04.28. 02:08:49