Microsoft Flight Simulator 2020
  • TokraFan
    #1713
    Én bármilyen tárcsás cucctól fosok, különösképpen a flextől. Soha nem vágnék vele semmit.

    Mejött nekem is a CUCC!! Nem Honeycomb, én a TM TCA Boeing yoke-ra gerjedtem rá végül, ami neked is van. Egyelőre csak kibontottam, nem volt még időm tesztelni. Majd hétvégén. Családnak már mondtam, hogy több db transzatlanti utat fogok repülni, szóval vegyék úgy, hogy nem vagyok itthon.
    Amennyit így a yoke-ot mozgatva meg tudok állapítani, hogy nagyon jó érzetre a mozgás, szép egyenletesen jár minden tengely mentén. Mondjuk azt a két középső tolópotit kihagytam volna a helyükben, mert eleve árulnak hozzá throttle-t, ráadásul aki ilyesmit vesz az tuti nem azokkal a kis bisz-baszokkal fog szórakozni, hanem vesz valami rendes gázkart. Jobb lett volna oda néhány kapcsoló pl. a fényeknek. A gear up/down kar viszont használhatónak tűnik, még ha pici is. Jó ötletnek tartom még a tablet tartót is. Remélem stabil lesz az asztallapra fogatva.
    Egyelőre a Warthog gázkarral fogom használni, de a következő beruházás egy 737 throttle replika lesz.