Microsoft Flight Simulator 2020
  • TokraFan
    #1710
    "Amikor vág nem lehet senki a szobában, mert egy eltévedt sugár esetleg levágja a fejét."

    LOL! Azzal nem mernék vágni. A gérvágótól is fostam eleinte, hogy beleáll a tárcsa a fejembe, de azt már megszoktam időközben.

    747 nekem is all time favorite, de szerintem azért nem olyan népszerű a HC építőknél, mert nagyon limitálja azokat a reptereket, ahova le lehet szállni vele. 737-el sokkal több, érdekesebb reptér elérhető. Illetve drágább pl. a throttle hozzá a 4 hajtómű miatt. Ahhoz tényleg kevesebb dolog van. 737-hez egyébként lehet kapni lézervágott lemezpaneleket, amiben nincsen elektronika és nem is vészesen drága. A többit DIY érdemes összerakni, már ha van valakinek ehhez indíttatása és legalább alap szinten ért az erektronikához is. Sokkal több most a lehetőség, mint 10-15 éve volt. Gyakorlatilag mindent lehet kapni és a szoftveres háttér is szinte teljes. Display-eket is fillérekből meg lehet oldani a levedlett óccsó céges monitorokból, vagy használt tabletekből. Szerintem az overhead panel a legkeményebb dió ha DIY akarja az ember megoldani.

    Elvileg holnap megjön a Yoke! Nagyon kíváncsi vagyok rá.