• Irasidus
    #242
    Itt nem rólad, vagy rólam van szó, hanem az állításaidról. Egyrészt a fogalmak jelentésével nem vagy tisztában, és egészen más értelmet adsz neki mint amit valójában jelent, és ezzel akarod igazolni magadat. Másrészt a kényes kérdésekre nem válaszolsz, és végül egy olyan fogalmat dobsz be, mint a "virtuális valóságban élünk" (hú de eredeti vagy, baszod!), de úgy, hogy se bizonyítani, se cáfolni ne lehessen, és ekörül rágod a gittet, mintha a értelmes felvetés tettél volna. Léteznek nem értelmes felvetések, vagy kérdések, és te azokat dobálod egymásra. Az hiszem bebizonyítottam a legelején, hogy kb. addig vagy hajlandó a másikkal vitatkozni, amíg elfogadja a hamis állításaidat, és az értelmetlen felvetéseidet képes rágni, mint defiant9, pedig tökéletesen mindegy mire lyukad ki, hiszen a te felvetésed sehova nem vezet, hiszen te magad mondod, hogy nem lehet erről bizonyosságot szerezni, vagy nem így van? Ja, tudom, kényes kérdés ez is, csak azt nem tudom mire ilyen nagy a mellényed...
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2020.08.07. 22:47:01