Zompiercer
  • Ironman2
    #1
    Ismét egy open world apocalypse zombie survival horror game amit ajánlok.Egyszemélyes fejlesztés,és kiadás,igaz még korai hozzáférésű fázisban van,de ez egyáltalán nem elmondható a játékról,mert egy teljes játékot kapunk a 19 euroért,ami szinte tökéletes lett!
    Ez a DDDimanN egy zseniális játékot rakott össze,inspirálta gondolom a Netflix Snowpierce szériája,egy nagyon jó túlélős akciófilm,mindenkinek ajánlani tudom,viszont itt egy zombis paródia az egész játék,eljöttek a Plants Vs Zombies-ből a zombikák,hogy boldogítsanak minket a pályán,ez nagyon jól sikerült,mind a hangok,animációk,és fizika terén.Az EA most vakarhatja a fejét.Lootolás,és craftrendszer nagyon helyén van,ráadásul mint a filmben,itt is lesz egy egész vonat (ami a miénk),amit az elején vért izzadva kell elérni,vagy lopakodva.A zombikák eléggé kemények,és változatosak is.(sajnos kicsit csámpásak is,viszont tök jól lehet darabolni őket!) A vonat egyben Train Simulator is,mert vezetni kell a fülkében,és felszerelhetjük minden jósággal,mint a Subnauticában a Küklopszot.(ugyanúgy tervrajzokkal működik a dolog)Teljesen ránk van bízva minden a játékban.A map hatalmas,városok,vidékek..stb,én csak videóból láttam,de ezt egy ember csinálta akkor ismét le a kalappal előtte.
    A hab a tortán hogy magyar nyelv is van benne!!

    Steam oldal


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.07.10. 23:47:01