1593864024.jpg
Master Race kiadás...
  • alma2
    #351
    37 orat oltem bele, ennyi soha meg csak kozel sem, egyetlen ilyen ugribugri jatekba nem sikerult, pedig nem ma kezdtem, Pl pont elotte probaltam honapokig vegig tolni az odyssey-t, marmint ennyi ido alatt beletettem 2x orat, de meguntam toroltem.
    az 1.02-es patch nekem javitja, hogy ritkan kell mar tenyleg kilepnem ujrainditanom, az akadozas miatt. A dlc hatalmas volt onmagaban is volt szerintem vagy 8-10 ora. Eleg kemeny harcokkal. Ami jol ki van talalva, es ellenben annak amit irtak, hogy hiaba mesz vissza level 50-es szinttel egy level 10-es kuldetesre, az ijjad ugyanannyit sebez, szoval ott sem leszel daralogep. Persze a az eleterod tobbszorose, de amugy mindig marad kello kihivas a harcra, barmilyen fegyvert szerzel meg. pl a kiegeszito enhanced stormbrinegeret, vagy hogy is hivtak sem okoz panikot az emberek kozott.
    Igazabol par aprosagot valtoztatnek, hogy tokeletes jatek legyen, pl ezt a sok hajolgatas a cuccokert kivennem, mert a jatek felenel ki gondolta volna, hogy valaha keves lesz az alap gally vagy mi amibol az ijj keszul. de nagyon eltaltaltak, a hangulatat, az elvezetes harcot, hogy ne tegye le az ember.
    es valoban nehaol kicsi lowpolynak tunik, a varosokban, meg nem eleg reszletesek a texturak ott, de ezt leszamitva siman rdr 2 gyonyorusegre lehet szamitani, ejjel vagy nappal, fele/harmad akkora gepigennyel, sokkal valtozatosabb kornyezetben rohangalva.
    Leszamitva, pl az rdr-ben pont a korites ami elviszi az egeszet, maga a harc valami baromi unalmas, konnyu, repetitiv, 0 kihivas. Itt meg ez az egyik erossege, es hat azert jatszunk mert kihivast keresunk, legalabbis en.


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.08.29. 15:46:46