banner
  • mike01010101
    #242
    Igazad van ez messze nem középszer, de ettől a helyzet csak rosszabb. Ha minden játék olyan szinvonalú lenne mint az 5 éves W3 vagy a RDR2 (esetleg Ghost of T.) , és miért ne lehetne, akkor ez igencsak közepes móka lenne. Szerintem a W3 megmutatta, hogy lehet tartalmas, minőségi küldetésekkel, mellékküldetésekkel tarkított nyílt világot létrehozni. És most a technikai részekről nem is beszélek. pl a bioware-t mi tartja vissza évek óta, hogy jó játékot csináljon? Pénz, idő biztos van annyi, hogy elég lenne. A watch dogs legion-t 0 napon megvettem, 5-6 óra után abbahagytam. Látszik a beleölt energia, sok év, de ennyi energiával, pénzzel akár a egy jó játékot is megcsinálhattak volt. Miért nem sikerült?
    A Walhalla azért jobb játék, nem fogom abbahagyni, de bőven lehet jobb, kifinomultabb, átgondoltabb. Lehet hogy én vagyok túl igényes (szerintem nem), de egy ekkor hasznot termelő franchise kb 10. részétől már elvárhat a vevő valami nagyon nagy durranást. Ha azt a pénzt amit marketingre költöttek (nagyonsokmillió dollár lehet) a fejlesztésre fordítják, biztos jobban jártunk volna. Arról nem beszélve hogy pár éve még 10e Ft volt egy új játék, ma már 18-20. Ez se mindegy.