1644182343.jpg

Kérlek tartsátok be a szabályokat: Nincs személyeskedés, sértegetés, az ilyen postok törlésre kerülnek! Gépi magyarítással kapcsolatos beszélgetésre van a fórum. Minden más mehet privátba!

DISCORD

Weboldal

Multicor Gépimagyarítások

Messifan

Az eddig elkészült magyarítások elérhetősége:

Magyarítás 1

Magyarítás 2

Multicor Gépimagyarítások

  • b-type
    #756
    Valamiféle akaratot érezni a gépi fordítást készítők sőt maga topik ellen is, és egyszerű topik látogatóként nem is értem igazán miért. De nagyon remélem hogy nem az áll mögötte hogy ellehetetlenítsék, mert az óriási csalódás lenne.
    Megint a régi hasonlattal élve, amennyiben én egy két akkordból zenélő OI, vagy punk zenét akarok hallgatni akkor megtehetem, és nem üldöz a komolyzenei oldal önjelölt csendőrsége.
    Azt sem értem MerlinW miért hívja troll topiknak, Itt van egy közösség ami egyébként jól működhetne, és működik is amikor hagyják. Most pedig a te szavaidból is az érzem ki
    "Nem egész mert itt is ki van írva,"

    "Ja... egyelőre."

    ..hogy itt valamiféle változást sejtetsz.
    Részemről nagy csalódásként élném meg, és úgy érezném hogy ez az akarat amit sejtek ez elérte a célját.
    DE az nem a közösség célja. ...és amennyiben megvalósul igazolja hogy valóban van ez a 'keresztes háború' amit említesz...bár én inkább boszorkányüldözésnek nevezném.