• pakeszke
    #21
    https://www.youtube.com/watch?v=CsAr0EHGoc8

    tehat irod hogy en: "Egyidejűleg a szociopaták sima modorú, gyakran vonzó és spontán személyiségek, meggyőző beszélőkészséggel. Rosszul viselik a monotóniát, hamar elunják magukat, állandó szükségletük van különböző impulzusokra, ami felelőtlenséggel párosul."

    tenyleg ossze akarsz jonni velem vagy miert irod?

    ja amugy visszaolvastam, mert hat te tenyleg kihagysz par reszletet, es anno en ezt irtam:
    "#8válasz2020.02.24. 12:20
    ugy kell meghozni a szabalyozast, hogy kihasznaljak az Uber elonyeit"

    tessek majmi, leirtam hogy PLUSZ szabalyozas kell rendszerszinten, de ez tenyleg kezd dedos szint lenni, hogy utana vered magad hogy mik az elonyok hat az BASZOD hogyha veletlenul BEVEZETNEK ezeket a szablyozasokat amiket leirtam(EZT TE BAROM: 1., km alapu utdij kell, ahol az auto mint kaszni lenne 30 Ft / km, az meg ha dizel akkor + 50 Ft, ha meg raadasul dugoban van, akkor 50 Ft / km, plusz 50 Ft / km ha szmogos idoben jaratja az autojat) akkor talan pl. jobb levego is lehetne mert esetleg nem a taxis kocsog tolna magat a dizellel hanem az Uberes kocavezeto az elektromos autojaval mert annyira megdragulnanak a szolgaltatasok hogy ott mar megerne az hogy elektromossal toljak