• csigafi #6
    Nekem alapból le vannak tiltva ezek az idétlen frissítésék. Szeretem magam eldönteni mit és mikor frissítek. Nem csipem ha rám erőszakolnak egy nem kívánt frissítést nálam még mindig android 5 fut és tökéletesen teszi a dolgát.
    Hülyeségekre alapból nem használom a telefont :-). Na meg sokszor nagy hátrány hogy ezek a frissítések eléggé lelassítják a készüléket. Azt is imádom hogy a régebbi telefonok sokkal kompatibilisek voltak a számítógéppel is. Ne akarják már rá erőszakolni az emberekre a felhőket. Miért legyen csak azért net a telefonomon hogy felhőbe mentsen. Jó nekem a régi bevált sd kártya és társai. Telefonon nagyon keveset csatlakozok a netre mert szerintem ez nem arra van tervezve arra ott a pc, laptop stb. A fejlesztések javarészt se abba az írányba zajlik amerre zajlania kéne. Persze tudom hogy a versenyben és a piacon maradás miatt kapkodják el de semmi értelme ennek a rohanásnak. Minőség tartósság kell nem a gagyi. Ne akarjanak már mindent a felhasználok helyett irányítani. :-)