• Attilawap
    Látom, te sose adod fel. De nem is baj. Viszont én azt nem értem, hogy neked mi a célod? Minket akarsz meggyőzni az elméletedről? Ez kb. olyan, mintha azok az emberek akarnák meggyőzni a hitetlenkedőket, akik hisznek istenben. Ennek semmi értelme. Te is ilyen hit(tudomány)térítő vagy. Sajnos a te tudományod is olyan lett, mint egy vallás, hit kérdése az egész, kézzel fogható/mérhető dolgok nélkül. De ha legalább valami kézzel fogható/mérhető bizonyítékot tudnál mondani, na az lenne a valami. A tudomány nem létezik mérések nélkül. Te mit tudtál kimérni eddig? A tudományban pont az a szép, hogy pl. Einstein is megjósolta, hogy a gravitációs hullámok is fénysebességgel terjedhetnek pedig abban a korban még nem állt rendelkezésre olyan berendezés, amivel mérni lehetett volna fekete lyukak összeolvadásakor keletkező gravitációs hullámokat. Mára mindez a valóság és ez igazolja a relativitás-elmélet helyességét. Viszont a tudományban pont az a szép, hogy muszáj elméleteket kreálni, hogy legalább el tudjunk indulni/kísérletezgetni valami mentén és mérési eredményeink alapján bizonyítani vagy éppen elvetni korábbi elméleteinket. Nem szégyen az, ha valaki hibázik. Sok tudós hibázott már a történelemben. Pl.: Az elektromos áram irányát úgy határozták meg, hogy a telep pozitív pólusa felől pozitív töltések áramlanak a negatív pólusa felé. Ma már tudjuk, hogy fémhuzalokban a szabad elektronok áramlanak a telep negatív pólusa felől a pozitív pólus felé (ez a töltésáramlás valódi iránya). Ennek ellenére az elektromos áram irányát az eredetileg megadott módon definiáljuk.
    Más: Több GIF-ednél észrevettem, hogy amikor elkezdenek girbülni-gurbulni ezek a kukacok, akkor ilyen zárt szimmetrikus alakzatok is megjelennek, de aztán hirtelen elszakad a vonal. Ez most mit jelent?