Death Stranding (Kojima/Action Game)
  • Zozo76
    #211
    Ott voltam bar a pizzat nem vittem el a szemetlada HIGGS-nek (Peter Engbert, ugye...), oda mentem az idozapor-farmra, de mikor kiderult hogy gyalog (!) kellene elvinni mert a bort/pezsgot (?) kezben kellene tartani, hagytam a francba az egeszet. Ugyanis en majdnem MINDENHOVA (!!!) motorral mentem, meg a hegyekbe is, tudod ki a faszom gyalogolt annyit a jatekban. Na, ennek ellenere be tudtam menni a bunkerebe, es meg is jott a level tole. Volt ott is egy memoria-kartya...

    Jo lenne meg valami DLC bele, vegulis igy hogy "varni kell a beiktatasra", Kojima nyitva hagyta a jatekot egy DLC-re, bar nem tudom mit lehetne bele tenni.

    Amennyire ruhheltem a jatekot a bemutatok alatt meg az elejen (erre raerositett az Otherworld/Zoly-fele teszt is, annyira imadtam vele aztan jatszani. 1988-ota jatszom videojatekokkal, de ez nalam ott van a top 10-ben...

    Hatalmas koszonet a jatek magyaritasaert, igy azert sokkal elvezetesebb volt, foleg hogy nem volt rest hasznalni a jatek a magyar nyelv csunya/karomkodos szavait sem!