banner
  • Caliph
    #1846
    én a naturalistot oldottam,maga a role nem egy nagy szám,de role lvl5től elérhetőek a legendary animal küldik,itt egyedül vagy és mintát kell venni egy legendás állatból
    vagy,ami a trader rolehoz kell,lepuffantod,megnyúzod,és jó sok pontért leadod crippsnek,jelentősen lerövidítve a material gyűjtést,és még a hunting wagon sem kell :D
    de mint mondtam maga a role nem nagy szám.egy legendary állat olyan 40 pont körül ad,melyik mennyit :D(pl a bölény 58 pontot ad,és 200 pontnyi material kell egy 100as full eladáshoz,mondanom se kell mennyire durván megéri ezeket levadászni :D )
    moonshiner jó passziv role,elinditod a főzést ,amint kész van eladod,közben nem nagyon kell foglalkozni vele,max ha olcsóbbá akarod tenni az alapanyagot
    kezdetben 60 dodo az alapanyag amit bootlegger missionokkal lehet csökkenteni 30 dodoig. az elején 60 dodo körül kapsz a cuccért itt még csak gyengét tudsz főzni ,aztán ha egyre erősebbet főzöl egyre jobb pénzért tudod eladni,a végén 30 percenként főzhetsz erős cuccot 2 csillagos flavorrel(ehhez könnyű beszerezni az alapot és a 3 csillagos 20 dodoval ad többet kb,de nehezebben beszerezhető a cucc)amit 220 dodo körül eladhatsz,tehát ha még a mash teljes árat fizeted is,olyan 170 dodo körül keresel
    mindezt úgy hogy elinditod a főzést,aztán fél óráig rá se kell nézni,csak eladni ha kész a főzés :D

    collectort még csak most oldottam,annyira nem jött be az se ahogy a bounty se,de még változhat,mindkettő elején vagyok
    collectorral jól lehet keresni,tarrot kártyákat gyűjtve,van hozzá online térkép is ami segit mi hol van,de sokat kell menni,rohangálni mire meglesz a full sett,a trader meg a moonshiner sokkal nyugisabb
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.19. 23:36:03