banner
  • Plata
    #1616
    Szia,az outlaw pass nem a karid szintjéhez kötődik,annak külön van szintje,van az ingyenes outlaw pass és a fizetős,gondolom bizonyos szintet már elértél,ha megveszed az Outlaw pass 2-t az eddig elért szintek jutalmát is meg kapod.
    Nem tudom mennyi időd van játszani,de két nap múlva vége az outlaw pass 2-nek,addig ha van sok időd felhúzhatod 100-ra,mert kb minden hülyeségért kapsz xp-t.Ha gyűjtögeted a cuccokat a térképen azért is sok xp-t kapsz.
    Nekem olyan egy hét alatt lett 100-as úgy hogy kb napi 1-2 órát játszottam,de nem nagyon foglalkoztam vele,csak játszottam.
    Ha vannak barátaid és posse-ban játszotok akkor még több xp-t kapsz.
    De én magányos farkasként szoktam lébecolni.
    Outlaw pass 2 iszonyú sok jutalmat ad.Nekem még a posta ládám most is tökig tele van a jutalommal,de már nem fér el nálam.
    Ha bele kezdenél itt egy interaktív térkép amivel gyűjtheted a cuccokat,elég jól adja az xp-t.ha van hozzá kedved.
    Link.
    De kb mindenért kapsz xp-t,ha posse-ban nagy trader eladást csináltok azért rengeteg xp jár.
    Elvileg legendary bounty hunterkedés is jól ad,de azt nem szeretem a Bh nekem még mindig csak 9-es.