2918
banner
  • littleNorbi
    #1635
    Az az igazság, hogy én csak egyszer szeretném végigjátszani a story-t, de ezen az oldalon nem igazán tudtam eljutni a vásárlásig, mindig valami hibát dob ki. Esetleg ha van itt valaki, aki bérbe adná az adatlapját, arra vevő lennék...
  • MarkBlade
    #1634
    Ez használt acc.. ha az eredeti tulaj az igazolványával bármikor visszaveheti.. nem dobnék ki a helyedben rá pénzt.
  • littleNorbi
    #1633
    Sziasztok! Vásárolt már valaki innen RDR2 adatlapot? Megbízható? Tényleg meg tudom venni ennyiért a teljes játékot?
  • jofer
    #1632
    Igen, sztori mód. A spéci csali is okés, az megvan. Most találtam egy angol nyelvű segítséget, valamit mahinálni kell a bal és a jobb karral is kapás után. Ha nem ficánkol tekerek, lenyomom a bal kart. Ha ficánkol, akkor bal karral irányítom, és lenyomom a jobb kart? [Az angolom nem perfect. Érdekes a sztorit, küldetéseket jobbára megértem.]
  • PunkZoli
    #1631
    legendarihoz mindig a special xx csali kell, nem olyan amiből fogy.
    Ezért nem megy.
  • Plata
    #1630
    Gondolom ez sztoriban van,sztoriban még sosem horgásztam de online elég sokat és fogtam ki már elég nagy halakat és nyertem meg horgász versenyt is.Szerintem a kontrollerrel lesz valami gond.Mert ha a hal nem ficánkol és tekered nem szabadna elszakadnia,ha meg ficánkol akkor nem szabad tekerni.Volt már nekem is hogy percekig szenvedtem hallal mert olyan vad volt,de sikerült ki fogni.
  • jofer
    #1629
    Segítségre lenne szükségem. Végső elkeseredésemben fordulok hozzátok. Egyszerűen nem megy a pecázás. A kisebb halakat kifogom, de a legendás, vagy nagyméretű halak kifognak rajtam. Már vagy 30 csali odaveszett, most is felidegesítettem magam és kiléptem. A 9. survalist challenget akarom megcsinálni, ahol 19lb-nél nagyobb súlyú halat kell kifogni. A hely megvan, a hal rákap. Fárasztom, ha nem rángat, akkor tekerem, de a végén mindig ugyanaz: elszakad a damil, elviszi a csalit. X360 kontrollerrel játszom pc-n. Biztos, hogy valami apróságon múlik a dolog.
    Köszi előre is, ha valaki leírja, mit csinálok rosszul.
  • PunkZoli
    #1628
    Havazik, csak ma.
    Kíváncsi leszek mit hoznak be most az új szezonnal.
  • AdemHUN
    #1627
    Sziasztok! El tudnátok nekem magyarázni hogy a nyergeknél melyik érték mit jelent?
    van a stamina/villám Core Drain meg az életerő Core Drain Amire van mínusz valahány százalék. Valamint van a stamina regeneráció ami +%
    Plusz csavarnak van a Nacogdoches nyereg aminek van még 4. értéke is

    Köszönöm !
  • AdemHUN
    #1626
    Köszönöm a gyors választ! :)
    Már elég sok hibával találkoztam én is. Nem egyszer kizártak a házból, volt hogy ugyanazt a sztori küldetést adta amit már megcsináltam (Bucher creekes lopakodós mérgezős, még örültem is neki) és most ez. A trader campet meg inkább hagyjuk....
    Szóval próbálkozzak úgy 10 óránként, vagy most a vírus ideje alatt amíg mindenki otthon van felejtsem is el. :D Majd jó lesz...
  • Alexease
    #1625
    A Moonshiner rendszeresen bug-os (nem mukodik, kifagy, vegtelensegig teker, nem csinal semmit, nem hasznalhato, be sem megy az ajton stb.). A halozati szerver-adatbazis-kod kicsit fake (lassu es/vagy egymasra halmozodo kodok, user-ek, feladatok). Volt, amikor "kertem" valamit, nem tortent semmi, ott hagytam, aztan teljesen mashol boklaszva, 10 perc utan hirtelen visszaugrott es mukodott:D

    A Moonshiner-nel "keves a feladat helyszin", masokkal "interaktiv", igy a tobbiektol is fugg a mukodes (ez a legfagyosabb mindkozul). Mivel total dinamikusan szorja a jatekosokat, targyakat, allatokat, esemenyeket a user korul (fontossagi sorrendben, pl. baratok, ismerosok, csapat tagok stb.), es ezt a jatekosok folyamatos mozgasahoz igazitva, neha/gyakran vannak anomalaik. Igazabol, csoda hogy mukodik:D

    Talan aprilisban lesz nagyobb patch, foleg ami a halozatot erinti. Eddig is piszkaltak, az utobbi idoben, inkabb "nem mukodik", "nem tortenik semmi", mint hogy azonnal kifaggyon halozati hibaval:D
  • AdemHUN
    #1624
    Sziasztok! Nem tudok Moonshinerkedni. Lemegyek a franciához megnyomom hogy E. 20/20 üveg, de inaktív szürke. Még a vevőt sem engedi kiválasztani.
    Fent a nőnél nagyjából ugyanez. Bekérem a menüjét, és tudok vásárolni a vitrinből, de a bottlegger és a sztori küldetés is szürke. hiába nyomok E vagy szóközt.
  • Plata
    #1623
    Van asszem 140 aranyam napi küldikböl.
    De outlaw pass 3 csak jövőhónapban jön állítólag.
    Xp-t meg cucc találásért kapsz sokat.
  • PunkZoli
    #1622
    Valami fórumon olvastam a pánikot, mert, hogy legyen vásárló kedv roksztár módra.
    Így, hogy mindenki szénné farmolta magát goldból ingyenes lesz szinte a pass3. Amúgy érdemes tárolni a collectible cuccokat outlaw pass 3ig, mert ha akkor adod el már ahhoz adódik az xp.
  • Plata
    #1621
    Miért lenne?
    Gondolom jön a 3.
  • PunkZoli
    #1620
    na vége az outlaw pass2-nek vagy minek

    Lesz valami pénz vagy gold eltörlés?
  • Plata
    #1619
    Néha ha be bugolnak eltűnnek és akkor sem jön elő ha camp opcióval lépsz be.
  • AdemHUN
    #1618
    Na csak le kellett írni. Nem Free Roamba léptem be kivételesen hanem Camp-be és megvan mindkettő.
  • AdemHUN
    #1617
    Sziasztok!
    Egy ideje már játszom. De most már vagy 1 napja eltűnt Cripps. Néha kiírja a bal felső sarokba hogy összecsomagolt és lépjek be a player menübe, de sehogy nem tudom előhozni, hogy legyen tábor a térképen.
    Találtam magamnál egy levelet amit Ő írt, abban Meggie-ről beszél hogy milyen jó Moonshiner meg a régi kocsmáról az Emerald Ranchon. Elmentem oda és azóta a Moonhiner kunyhóm sincs meg.
    Kilépés belépés nem segít. Valakinek ötlete?
  • Plata
    #1616
    Szia,az outlaw pass nem a karid szintjéhez kötődik,annak külön van szintje,van az ingyenes outlaw pass és a fizetős,gondolom bizonyos szintet már elértél,ha megveszed az Outlaw pass 2-t az eddig elért szintek jutalmát is meg kapod.
    Nem tudom mennyi időd van játszani,de két nap múlva vége az outlaw pass 2-nek,addig ha van sok időd felhúzhatod 100-ra,mert kb minden hülyeségért kapsz xp-t.Ha gyűjtögeted a cuccokat a térképen azért is sok xp-t kapsz.
    Nekem olyan egy hét alatt lett 100-as úgy hogy kb napi 1-2 órát játszottam,de nem nagyon foglalkoztam vele,csak játszottam.
    Ha vannak barátaid és posse-ban játszotok akkor még több xp-t kapsz.
    De én magányos farkasként szoktam lébecolni.
    Outlaw pass 2 iszonyú sok jutalmat ad.Nekem még a posta ládám most is tökig tele van a jutalommal,de már nem fér el nálam.
    Ha bele kezdenél itt egy interaktív térkép amivel gyűjtheted a cuccokat,elég jól adja az xp-t.ha van hozzá kedved.
    Link.
    De kb mindenért kapsz xp-t,ha posse-ban nagy trader eladást csináltok azért rengeteg xp jár.
    Elvileg legendary bounty hunterkedés is jól ad,de azt nem szeretem a Bh nekem még mindig csak 9-es.
  • roller1015
    #1615
    Sziasztok! Nemrég kezdtem el az online résszel játszani . Tudnátok nekem abban segíteni ha ma megveszem az outlaw pass2-t akkor is fel tudom fejleszteni lvl100-? Tekintve hogy kedden lejár a megvásárlási lehetőség . Most kb lvl 40 vagyok . Vagy ez úgy működik hogy megkapom az eddig elért szint alapján a jutalmakat es nem tud fejlődni a szint március 10 után, tehát benne marad sok jutalom úgymond. Köszönöm a segítséget . Üdv
  • FartingSquirrel
    #1614
    Király! :)
  • xido
    #1613
    hát öööö..dobott rajta a vram :))
  • Montanosz
    #1612
    tapasztalatbol tudom mondani hogy potom pénzből kilehet hozni 300 ezres gép játékélményt, szervergépeket szoktam felfejleszteni gamerpcvé és igen kizárolag videokártya beruházásnál is kiugro teljesitmény növekedést érsz el
  • xido
    #1611
    8g a minimális neki..és volt már olyan 8g minimális játék,talán fél éve..ahol se látványban se fps-ben nem szenvedtem hiányt..
    köszi a tipp..poénból lehet még ennyi ráncot felvarrok :)
  • FartingSquirrel
    #1610
    Hát, mind a kettő alacsony, de én a videokártyát fejleszteném – teljesítményben az a mérvadóbb.
    RAM-ból tudsz spórolni, ha játék közben bezársz minden mást, vagy talán ha kicsit megnöveled a pagefile méretét. Nem tudom, mi a minimális gépigénye, de 6g ram csak elég valamire, a 2g vram már kevésbé.
  • xido
    #1609
    kérdezhetek egy ultraröhejes dolgot srácok?..de ne röhögjetek ki nagyon:)
    totál új gép a terv,de még nincs itt az ideje..ellenben az ősrégi cuccon kellemesen elpötyögök a játékkal..nyilván a beállítások low és médium környékén vannak és az fps is sokakat kiborítana,de istenem:)
    a memóriám ehhez 6g..a vga 2g...:)
    a kérdésem az lenne,javítható egy kicsit a látvány vagy az fps,ha egy 4g kártya kerülne a gépbe vagy a ram a mérvadóbb?
  • PunkZoli
    #1608
    durva szorzók vannak már nálad :D

    megint kösz a tippeket
  • Plata
    #1607
    Ma is négy napi küldit csináltam meg,nem tartott sokáig.
    Kettő abból állt hogy kilovagoltam az útra és ráugrottam egy szekérre meg egy lovasra.
    Másik kettő trader és moonshiner napi,6 állat tetem és két perc zongorázás.
    Elővettem a szekerem lőttem öt állatot hazavittem,még egyszer kimentem újabb adagért és kész.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.29. 17:21:29
  • MarkBlade
    #1606
    Szerintem amazonon még mindig van akció: twich prime.. a madam nazarnal a collector role akkor ingyen van!
    twich
    érdemes.. ingyé..
    amúgy meg igen nehéz a goldot farmolni.. a legjobb bár Plata nem ezt írta a bounty. Főleg csapatba.. ha ügyes vagy egyedül is.. 12 percenként 0.28-0.32 gold bar amit kiszedhetsz. Csapatban ugyanez csak sokkal könnyebb.
  • Plata
    #1605
    Bounty hunter lòfing aranyat fizet.
    De èlve kell elvinni a célpontot és minél később.
    Szerintem a bh a legszarabb role.
    Trader moonshiner collector jò.
    Napi küldikből sok pár perc alatt letolhatò.
    Van hogy csak pár percet játszom egy nap de két arany az megvan napibòl.
    Moonshiner trader napik néha vicc könnyűek.
    Táncolj 2 percet,rùgj be,változtasd meg dekoráciòt a bàrban.
  • PunkZoli
    #1604
    kezd kiborítani a játék... :D

    15 goldot alig tudok összekaparni, nem, hogy 40-et.
    Ez a mazam nazar, vagy ki legalább goldot ad a gyűjtögetésért? Érdemes azt unlokkolni előbb mint az outlaw passt?
    Most van bounty hunterem, meg csinálgatom a dailiket, de ennyi időm nincs..(2 hónap lenne szerintem 40 gold, ha minden este neki ülnék 2 órát)
  • PanzerWolf
    #1603
    Tetszik amúgy a játék, de jól átrágom még.Sok játékom van amit megvettem és csak itt áll.Pedig tetszenek, csak már nem játszom annyit mint régen.Sokszor inkább mást csinálok mint kockulok. :D
  • PanzerWolf
    #1602
    Hmm ez is jópofa. :)
  • Montanosz
    #1601
    az indián szimulátor is már jól játszható:



  • Plata
    #1600
    Figyelj Online nagyon jó,tényleg eszementül el lehet lenni,ha szereted.
    Én tökre elvagyok vadászgatással,néha gyüjtögetéssel meg néha egy kis szeszfőzéssel.
    Nekem minden role meg van véve,collector,trader,bounty hunter,moonshiner.
    Collector,trade,moonshiner maxos szintű mert jó móka és el lehet vele lenni,bounty hunter kb 8-9 szintű.Szerintem elég uncsi.De néha be vállalok egy két rossz arc levadászást.Keveset fizet és unalmas.
    Trader sokat fizet és csak vadászgatni kell hozzá,moonshiner nem fizet túl sokat de nem kell csinálni semmit,csak be indítani a szeszfőzdét és utána eladni a piát.Collector meg annyiból áll hogy mászkálsz a rohadt nagy világban és kincseket keresel,amihez van egy netes térkép is,ami kicsit csalás,de egyébként meg kb semmit sem találnál meg mert akkora kicseszett világ van.Szóval collector annyiból áll hogy mászkálsz a világban egy ásóval meg fémdetektorral és gyűjthető cuccokat keresel,amit aztán elpasszolsz a cigány asszonynak aki jó sokat fizet értük.
    Én szeretek pecázgatni is,jókat szoktam pecázni ha a táborom vízparton van.A játék gyönyörű,még az én gépemmel is szép.Káűr hogy nincs a játékban halász role,mert akkor tuti nem tudnám le rakni,ugyanis én víz bolond vagyok a való életben is,egy sátor meg egy vízpart nekem a tökéletes boldogsághoz elég.Egyetlen hátránya hogy Pc-n sok a modder.
    Sajnos ha kifogsz egy olyan sessiont akkor jobb ha menekülsz.Meg sajnos nagyon sok a hülye játékos is,akik nem tudnak nyugton maradni.
  • PanzerWolf
    #1599
    Köszi a segítséget!Még agyalok rajta. :)
  • Plata
    #1598
    Minden verzió tartalmaz Online-t.
    Tudtommal konzolon is van online hozzá.
    Pc-re ha veszed van különböző változat,a drágábbak adnak online-hoz aranyat.Meg sztoriban is pár hülyeséget.
    Jah még hozzá tenném hogy Online-ban sokkal több állat van mint sztoriban.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.02.26. 15:19:36
  • PanzerWolf
    #1597
    De ha Pc-re veszed akkor a kettes az tartalmazza az Online verziót ahogy néztem.Ez zavar engem össze.
  • Plata
    #1596
    Red dead 2 az szingli sztori.
    Red dead online meg a játék világában játszódó többjátékos móka.
    Őszintén szólva nekem a online jobban bejön.Azt csinálsz amit akarsz.