banner
  • Plata
    #1491
    Nekem az tetszett hogy azért kaptam pénzt meg xp-t hogy a táborom mellett lövöldözés volt.
    Mert pénzt is kaptam meg moonshiner xp-t.
    Pénz úgyis kell,mert abból mindig kevés van,a biznisz upgrade-ek iszonyat drágák.Mindig elviszik a pénzt amit keresek.
    Na meg tegnap megint eltoltam egy kis pénzt katalógusban véletlen.
    Igaz fegyvert is vettem,mert kellett még egy shotgun.Dupla lefűrészelt csövűvel már sokkal biztonságosabb.
    De a katalógus nagyon szarul van megcsinálva,nem lehet megnézni előre milyen a ruha,tegnap is a vettem egy ronda outfit-et mert azt hittem meg lehet nézni,de a megnézés helyett meg lett véve,500 valahány dolláros,ráadásul még cseszett randa is.
    GTA online-ban legalább látod mit veszel meg,de itt outfitnél nem látod milyen szinű,csak fekete fehér kép van róla,kiderült hogy citromsárga meg fehér és cseszett randa.
    Ha csak simán lovagolsz és betámadnak nem is gáz,de ha szekérrel vagy és tele vagy bőrrel,a szekeredet meg kinyírják az már nem buli.
    Ha kilövik belőle a lovat akkor bukta.
    Modderrel meg sajnos találkoztam párszor.
    Tegnap peca eventen fogtam egy baromi nagy halat,azt hittem event után is meg lesz,de nem.Vége lett eventnek,harmadik lettem,a hal meg eltűnt a kezemből.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.09. 10:09:33