banner
  • Alexease
    #1448
    En a teljes jatekidomnek a felet, szerintem, mar a tortenet vege utan tettem bele;) Rengeteg kinden kimaradt, amit kozben nem tudtam, lehetett vagy akartam megcsinalni, megtalalni. Raadasul, meg egy tucat talalkozas, beszelgetes, tortenes (volt banda tagok, stranger-ek) volt a jatek utan is, ami lezarta, megmagyarazta, kerekebbe tette a tortenetet.

    Alapbol nem vagyok gyujtogetos vagy keresgelos jatekos, de ebben meg az "egyeb" feladatok is erdekesek/elvezetesek/hasznalhatok, foleg a palya merete (sok helyen nem voltam) es a "mindig tortenik valami" miatt.
    Persze az, hogy mindenre magamtol jojjek ra, lehetetlen a raszanhato ido miatt, centinkent kellene "felasni" a palyat. Igy csinaltam sajat terkepeket (az eredeti konzlos konyv es egyebek alapjan), es aszerint boklasztam/boklaszom. Csak akincs keresgeles tobb nap, meg ugy is, hogy a terkep alapjan tudom hol vannak. Nem mindegy a sorrend, neha tobbb lepeses, es van amikor eleg trukkos vagy maceras helyen van.

    Annak akit erdekel, itt az osszes terkepem, de ez SPOILER(!) is lehet, igy csak annak, aki nem szeretne igazabol megfejteni, "csak" megkeresni!

    https://drive.google.com/open?id=1-N2lzJ9e_4Jw5EMJm7MkfBthmbMU2HtV


    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2020.01.03. 12:58:17