• molnibalage83
    #40
    Mint korábban írtam a hormonnal kezelt hús- és tejtermékek hatásai már észrevehetőek.

    Szerinted. Más szerint meg nem. Tudományos bizonyíték?
    Nagy divat lett mondani a kajára, hogy szemét bármiféle érv vagy bizonyíték nélkül.

    Az is vicces, hogy felfoghatatlan számodra, hogy valaki nem eszik péksütit. Akkor voltam 90 kg, amikor kétszer reggeliztem a korán kelés miatt és csak péksütit a második alkalommal. Most 1 hét alatt sem eszek meg kb. egy negyed kilós kenyeret és kb. a péksüti, az az ebédhez a desszert, ha éppen van. De van, hogy 1-2 hétig nincs vagy max. edzés előtt, amikor meg úgyis kell a kraft.

    Mondom, úgy látszik te sem jutsz el oda, ahova az emberek nagy része. Gyakorlatilag az értelmezési tartományodon kívül van az, hogy valaki nem csinál valamit. Persze látom én az embereket és családokat akik annyi péksütit vesznek egy szuszra, amit én 2 hónap alatt tolok le és persze jól el is vannak hízva. Aztán nem értik, hogy miért...

    A köretek közül is a krumpli, a tészta nagyon durván vissza lett véve, saláta, gyümölcs.

    Persze könnyebb verni a tamtamot, hogy szar a kaja és hülyén enni. Persze mit vár az ember, amikor sokaknak egy basic rántotta összeütése is meghaladja a képességeit? Az egészséges étkezés egyik alapja az, hogy az ember elkezd magára főzni...