Az Ubisoft új IP-je
  • Árnyvadász
    #33
    Nos a helyzet az, hogy letöröltem. Nekem ez nem jött be és igazából nem jó játék. A legelején tetszett, de ahogy kinyílt a világ és mászkálni, repülgetni, meg falat kellett mászni, nekem betett a staminát beosztó (ki volt az aki ezt kitalálta...) játékmenet. Pláne ebben az unalmas világban, ahol szinte semmi nem történik. Meg az egész szerkezete: Időnként harcolni kell adott területre beszorított ellenfelekkel, aztán gyűjtögetni növényeket, ez nem más, mint egy jó adag grind. Majd megoldani logikai feladatokat. Amik hát... Á kösz nem, ezt már a lefutottam a Tomb Raider-el és az legalább jó is volt. Vagy egyéb sokkal szórakoztatóbb játékokkal.

    Na mindegy, van ilyen, csak meglepett még engem is, mert nem vártam ezt a hatást. De ez a játék nagyon rossz. Bár az igazat megvallva a Valhalla is nagyon ezen az élen táncol. Mármint valahogy nehéznek érzek már odaülni. hozzá. Pedig az nem unalmas, sőt még kifejezetten jó is csak valahogy kurva hosszú és nem látok esélyt rá, hogy belefeccöljek még xx órákat, mert inkább mással van kedvem foglalkozni.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2020.12.05. 19:49:50