53
Az Ubisoft új IP-je
  • militavia
    #53
    Mi a fenéért van az, hogy van nálam potion, de helyette mégis az alapanyagot fogyasztja főhős...?
  • MerlinW
    #52
  • MerlinW
    #51
    1-2 shader-től rajzfilmszerű, attól még az alatt ugyanúgy millió polygonos modellek vannak. Nem a textúráktól lesz lassú egy játék. Egyébként jah ráférne egy kis optimalizálás.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.02.24. 12:06:27
  • caps lock
    #50
    Azt nem értem mire fel van ekkora gépigénye, hiszen a grafika is rajzfilm-szerű. Jobban izzasztja a vasat mint az Odyssey.
  • MerlinW
    #49
  • hunbalee
    #48
    Fellőtték a demot aki ki akarja próbálni megteheti
  • MerlinW
    #47
    Ok...
  • caps lock
    #46
    Csiripelik a madarak hogy jövő héten ehhez is jön törés.
  • hunbalee
    #45
    Immortal's Fenyx Rising
    A DLC-k dátumai:

    A New God - Január 21.

    The Lost Gods - Február 25.

    Myths of the Eastern Realm - Április 1.
  • MerlinW
    #44
    SEASON PASS CONTENT
    Available on all platforms, players can choose to further extend their Immortals Fenyx Rising experience with the Season Pass, giving access to three DLCs and an exclusive quest; the latter available now and the subsequent DLCs releasing periodically in early 2021. From the start, we wanted to use the post-launch period to showcase how much Immortals Fenyx Rising has to offer by expanding the universe and gameplay experiences and exploring new worlds that connect to the main game.

    SEASON PASS QUEST - WHEN THE ROAD GETS ROCKY
    In this quest, available now, Fenyx, with the help of Hermes, will learn how to predict the future using Apollo’s magic rocks. As you can imagine, things won't go exactly as planned: Apollo is unreachable, and the rocks are heavily guarded. But it’s nothing a hero like Fenyx can’t overcome! Players who complete this quest will get access to a unique mount for Fenyx, the Spring Pegasus.

    DLC 1 – A NEW GOD
    As Fenyx, take on the legendary trials and challenges posed by the god of Olympos themselves to change the Greek Pantheon and fulfill your destiny.

    DLC 2 – MYTHS OF THE EASTERN REALM
    Play a brand-new story inspired by Chinese mythology, where you'll encounter new gods and fight new monsters in a distant land as Ku, a new hero.

    DLC 3 – THE LOST GODS
    Experience a new top-down exploration perspective and brawler-style combat! Meet a new hero, Ash, embarking on an epic journey to reunite the Greek gods.
  • MerlinW
    #43
    Immortals Fenyx Rising Patch Notes 1.03
    Highlights

    [PC] Added Ultra Quality Setting support
    Stability improvements.
    Performance improvements on all platforms
    Quest

    Addressed an issue that prevented progress past the tutorial in certain languages.
    [Playstation / Xbox] Addressed an issue forcing a relaunch of the game when playing during installation
    Addressed an issue where Aphrodite would not transform into her godly form
    Addressed a freeze when performing a fast travel action during the Far Sight tutorial
    Activities

    Dungeons live activities are no longer affected by game difficulty
    Deleted photos in the Photomode will not reappear after reloading the game
    Statistics in Ubisoft Connect for the Quest Completed and Myth Challenges will not go beyond 100%
    Resolved an issues where locked chest would not unlock after defeating the enemies
    Resolved issues preventing the completion of Athena’s Vault
    Gameplay

    Addressed an issue with unlocking the “Wing Nut” trophy and achievement
    Improved weapon feedback with many world elements
    Addressed various issues with achievements when playing on New Game Plus mode
    [PC] Addressed an issue with unlocking the “Toot or Boot”, “Shard Miner, “Tippy top” and “C-C-C-Combo” achievements
    [PC] Addressed an issue with unlocking the “Shard Miner” trophy
    [PC] Addressed an issue with the unlocking the “Tippy top” trophy
    Addressed an issue with enemy automatons having unlimited lasers
    Resolved an issue where Fenyx falls through the world when summoning her mount
    User Interface

    [Stadia] An option to toggle Performance Mode or Quality Mode has been added
    Upgrade items are now available at Hermes’s shop
    HUD feedback is improved for Race activities
    Player icon visibility has been improved on the map
    World

    Addressed an issue with the Constellation Challenge Orb in Eros’s Palace being stuck
    Graphics

    [PC] Added Ultra Quality Setting support for several sub settings related to Shadows, Environment and Effects
    [PS5 / Xbox Serie X] Increased particle trails resolution
    System

    [PC] When playing with Mouse and Keyboard, you can now also dodge by double pressing a direction button
    [PC] Addressed the missing audio on Windows 7 and 8
    [PS5] Improved haptic feedback on DualSense controller
    Title Update 1.05

    Highlights

    Fixed an issue with Hermes’s Heroic Tasks Board Live Tasks refresh
  • BladeW
    #42
    Nem rossz, párat azért elmondanak simán a tippek is. Viszont találtam egyet én is: vault töltőképernyőn irányítható a karakter, és lehet kristályokat szedegetni. Lehet átrakom HDD-re a játékot, hátha több kristály jön be

    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2020.12.07. 23:00:18
  • hawkie22
    #41
    Kösz az infót, mert akkor csinálgatom öket.
  • MerlinW
    #40
  • MerlinW
    #39
    Akkor megérte megvenni:) Én 25 óránál tartok és most értem a második területre (Athena).
  • MerlinW
    #38
    Pedig Valhallában a (kék) mellékküldetések jók, viccesek, érdekesek. A kék artifact feladatok megoldása végén meg kapsz egy 2 perces animációt ami elmagyarázza neked a játék végét. Anélkül nem fogsz érteni semmit a Basim-os szálból.
  • hawkie22
    #37
    Én még az elején vagyok, nekem tetszik, igaz, nekem a Zelda valahogy kimaradt az életemböl, pedig elég régóta játszom. :) De a játékmenet bejön, bár lehetne kicsit több ellenfél a mapon. A Valhallában én se szeretem a lépten-nyomon lévö pöttyöket, ott csak a geart szedegetem, a különböz Artefaktok meg Opál meg hasonlók nem izgatnak. Ami szembejön, azt felszedem, de nem utazom érte át a fél térképet. :)
  • NEOreg3
    #36
    Én már végigvittem 27 óra alatt (sietnem kellett vele, mert hétfőn lejár az uplay+ előfizu), térkép 60%-át nem pucoltam ki, de szerintem jobb is így, mert a Valhallában is csak megutáltatta velem a játékot a 10 méterenkénti sárga/kék/fehér pötty. Összességében nekem jobban tetszett, mint a Valhalla, vagy akár a WD:Legion. Sajnos az eleje messze a legrosszabb (fontolgattam az uninstallt), miután már jó pár skillt unlockolni tudtam, élvezetesebb lett.
  • Seth
    #35
    Hát szerintem Ubi egyik legszórakoztatóbb open world játéka az elmúlt évekből.
  • MerlinW
    #34
    Mondtuk előre, hogy 90% Zelda koppintás, az meg ugyanilyen, mind stamina, kinézet, harcrendszer, és puzzle mennyiség tekintetében. Sőt Zeldában minden fegyver eltört 10-20 csapás után :)

    Mindenesetre én a másik oldalt képviselem, szerintem fantasztikus a játék, az év meglepetése számomra. Sok tekintetben jobb is mint a Zelda.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.12.06. 14:38:09
  • Árnyvadász
    #33
    Nos a helyzet az, hogy letöröltem. Nekem ez nem jött be és igazából nem jó játék. A legelején tetszett, de ahogy kinyílt a világ és mászkálni, repülgetni, meg falat kellett mászni, nekem betett a staminát beosztó (ki volt az aki ezt kitalálta...) játékmenet. Pláne ebben az unalmas világban, ahol szinte semmi nem történik. Meg az egész szerkezete: Időnként harcolni kell adott területre beszorított ellenfelekkel, aztán gyűjtögetni növényeket, ez nem más, mint egy jó adag grind. Majd megoldani logikai feladatokat. Amik hát... Á kösz nem, ezt már a lefutottam a Tomb Raider-el és az legalább jó is volt. Vagy egyéb sokkal szórakoztatóbb játékokkal.

    Na mindegy, van ilyen, csak meglepett még engem is, mert nem vártam ezt a hatást. De ez a játék nagyon rossz. Bár az igazat megvallva a Valhalla is nagyon ezen az élen táncol. Mármint valahogy nehéznek érzek már odaülni. hozzá. Pedig az nem unalmas, sőt még kifejezetten jó is csak valahogy kurva hosszú és nem látok esélyt rá, hogy belefeccöljek még xx órákat, mert inkább mással van kedvem foglalkozni.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2020.12.05. 19:49:50
  • MerlinW
    #32
    Éreztem én hogy idén kell gépet fejlesztenem :D Jól tettem :)
  • Árnyvadász
    #31
    Érdekes egyébként, mert mikor elindítottam mindent maxra rakott alapból. Csodálkoztam, mert nem hittem el elbír ennyit a gépem. (GTX 1070 szintén.) 1 óra múlva én inkább átraktam High-ra az alapbeállítást (Very High a max, nincs Ultra - ezt azoknak írom akik nem tudják) és azért úgy már jobb, de az AC: Valhalla jobban fut, simább a szememnek.

    Ami fura, mert azért az igen jól néz ki. Amúgy ez is szép a maga nemében, meg itt is hatalmas a látótáv és minden csili-vili, csak inkább rajzfilmes szinten. A tearing-et nálam kiküszöböli a freesync, ami nagy mázli, mert a V-Sync-et nem igazán csípi az Anvil motor. Adaptive-ot esetleg, de ez is sok mindentől függ.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2020.12.04. 11:19:23
  • hunbalee
    #30
    Ez a pc ipar olyan mint az android. Mindenki leszarja az optimalizálást majd a debil user rákölti a fél életét és "erőből" megoldja. Androidnál is ugyanez van erőforrás pazarlás. Nm véletlen már most több ram van a droidos szarokba mint egy átlag pc-be...ott is a google nem ám arra ösztönözná kényszeríteni a fejlesztőket hogy optimalizáljanak nem majd ott is erőből megoldják. Azt a csilliárd ramot is megeszi az a moslék.

    Ez van sajnos ez már egy ilyen világ. Emlékszem anno a 8800GT korszakában kb 6 évig szinten mindent maxon tudtál tolni most meg megveszed a 200 ezres közepes VGA-t azt 2-3 év múlva kamillázunk hogy már butítani kell a grafikát
  • BladeW
    #29
    Brutális gépigénye van. Én azt tapasztaltam, hogy mindent kihasznál, ilyet még nem nagyon láttam: összes CPU szál 95%+, a GPU 100%-on pörög. Medium-Low beállításokon 2560x1080 felbontáson nincs meg a fix 60fps se (Ryzen 1600, GTX 1070), kénytelen voltam 50hz-re lockolni, hogy ne legyen screen tearing.
    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2020.12.04. 08:39:25
  • hunbalee
    #28
    Immortals Fenyx Rising PC Performance Analysis

    Azért hogy 2080tivel itt sincs meg a 4k max 60fps...Sok cpu mag se igen hatja meg.
  • Vorrhess
    #27
    Ha még valakinek nem indulna el próbálja a C: meghajtóra telepíteni ,ott már elindul :D Csak sajnálatos módon a Vallhallának már kevés a helyem a C: partíción így remélem hamar megoldja az ubisoft ezt a meghajtós problémát.. :D
  • MerlinW
    #26
    Én már beletoltam 7 órát, jó cucc nagyon. 90% Zelda: Breath of the Wild koppintás, 10% AC Odyssey (ugyanaz a csapat csinálta).

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.12.03. 21:19:44
  • Árnyvadász
    #25
    Én próbáltam közvetlenül éjfél után, meg nagyjából fél egyig kisebb szünetekkel, de nem indult el. Hagytam. Ma este hétkor néztem újra és már jó volt. Játszottam egy másfél órát, aranyos, szerethető játék. Kedves karakter, jópofa történet, remek fejtörők és kissé súlytalan, de szórakoztató harc jellemzi. Viszont hangulatos.

    Egyébként AC koppintásra számítottam, de egyáltalán nem az. Teljesen más a stílus és az irány.

    Sajnálom akiknél nem megy. Nekem is Ubisoft+ előfizetésem van. AC: Valhalla is megy rendesen egyébként. Igazából azzal még indulásnál sem volt probléma. Remélem idővel megoldódik. Nvidia driver is jött a játékhoz, de látom azt írtátok feltettétek.
  • Vorrhess
    #24
    Én épp most akartam kipróbálni a játékot Uplay+ban. Most fizettem előre rá, de valahogy nem akar elindulni a játék... Se az Assassins Creed Valhalla. Most próbálom letölteni a Watch dogs Legiont is... Nem értem mi lehet a gond. (Drivererk, frissítések upp minden.) Division 2 megvan eredetiben azzal semmi gond..
  • MerlinW
    #23
    Fura, én éjfél után már tudtam vele játszani.
  • hawkie22
    #22
    le se tudom tölteni, 1,9GB letöltés után lehalt a Uplay :)
  • hawkie22
    #21
    Az hagyján, hogy a "játék nem indítható", nekem a Ubisoft csak inicializál, de el se indul ezen kívül, szóval a többi Ubisoft játékkal se tudok játszani. Megfektette volna a szervereket az új játék indítása?
  • neonx
    #20
    Valaki tud további infót mikor indul el, mert nekem az ubisoft connect azt írja "A játék nem indítható".
  • MerlinW
    #19
    Az első indításhoz biztos kell net. A továbbiakhoz nem hiszem.
  • savior666
    #18
    Internet kell hogy jatekszani lehessen vele? Marmint hogy elinduljon, vagy lehet offline is tolni?
  • Árnyvadász
    #17
    Naprakész vagy. Én botor módon csak ma vettem észre. :)
  • MerlinW
    #16
    Jaja tegnap már előtöltöttem :)
  • Árnyvadász
    #15
    Akiket érint: Él az előtöltés. 28.6 GB, nem valami sok. (Ma reggel néztem rá Ubisoft+-on és már lehetett tölteni.) Gondolom a start olyan lesz, mint AC: Valhalla esetében, szerda éjfél után. 00:01-kor már játszható. (Ubisoft Connect-en legalábbis.)
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2020.12.01. 11:20:00
  • hunbalee
    #14
    Immortals: Fenyx Rising - Megérkeztek az első értékelések