• mrzed001
    #11
    "Uhh, társadalomkritika, mert mondjuk azt mondják, hogy "ölni rossz" vagy "szeressük egymást, gyerekek". Nevezzük konyhafilozófiának, mint azt a korai valóságshow-s részt - ez túl "csak debileknek" szint, nem sok újat mond."

    Hát barátocskám TE nem tudom mit néztél, de hogy nem az Orville-t az hétszentség.
    A mai napig emlegetem az 1.évad 7-es részét: Majority Rule (vagy ahogy sokan emlegetjük a Facebook bolygó)
    Akkora Kbszott társadalomkritika van benne, hogy még a legostobább amcsikáknak is leesett, mint üllő a kredencről.
    Azóta is csak idézgetem:
    A: Honnan tudják... melyik étel a legegészségesebb a gyermekeik számára, vagy melyik gyógyszert vegyék be, ha betegek?
    B: Szavazunk róla.
    A: Azt hiszem, önök összekeverik a véleményt a tudással.


    "Egyrészt ugye régen elég kiemelt sávban ment a West Wing (elég sokáig - senki nem ásta el, mert nincs semmilyen ilyen szokás),"
    Egyrészt fogalmad sincs. Mert bizony első vetítésre a 00:00-02:00+ sávban ment a West Wing (volt 01:30-as kezdése is).
    Másodrészt, soha a bdös életben nem ment KIEMELT (18-22:00 v. 19-23:00 csatornától függően) sávban.
    Szóval kérlek, NE VETÍTS, mert "a hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát".


    "Egy West Wing pont, hogy kiemelt sávban nem lehet siker (itthon nem tömegsorozat),"
    Naná hogy nem, hisz BE SE MERTÉK TENNI főműsoridőben. Amit nem tesznek be főműsoridőben az egyértelműen (by definition) se lehet tömegsorozat.

    "viszont olyan, kevésbé frekventált sávban, ahova követi a potenciális tábor nagyobb része, befuthat"
    Mármint a 01:30-as kezdéssel? Mégis kik között, az éjszakai portások népes serege ?!??
    Az emberek 95+%-a ekkor kapaszkodj meg: ALSZIK