• xrt
    #14
    "Viszont egy atomrobbanás okozhat hasonló fizikai jelenségeket ..."


    Ugyan biztos megint le leszek hurrogva, de mint mindig nem érdekel, vagy mégis mert válaszolok.
    Anno egy könyv is született erről is. Nem, nem Däniken tollából. Ott a sugárzási szinteket is elemezték. Persze nem zárja ki a meteor becsapódásáról szóló elméletet, de ezzel lehet hogy egy régebbi "civilizációról" szóló elméletről próbálják elterelni a gondolatot.
    Jaja, csak hipotézis, de akkor is. Ilyenkor jut eszembe hogy milyen őrületes módon hamisítják a történelmünket. Ugyan nem tudom bizonyítani, sőt nem is a saját szememmel láttam, de megbízható történészek mesélték; Mi van a több millió éves lelettel ahol a dinoszaurusz lábnyom mellett emberi lábnyomot találtak? Mi van az egyik angol múzeumban talált "madárszobornak" nevezett lelettel az alagsorban aminek farokszárnya van (ugye ez nem a madarakra, hanem a repülőkre utal. De hogy ne menjünk ennyire messzire, az egyik magyar műzeumban is eldugva lehet találni kereszt "díszítésű" koporsót a honfoglalás előtti időből (És ebből kiindulva, miért az a nagy titkolózás a kereszténység előtti vallási kultúrákról. Csak felvetés). Igaz ez is csak onnan derült ki hogy egy történészt a biztonsági őr beengedte. ÉS nem tudom bizonyítani egyiket sem, bár csak tudnám.)?