Második Világháborús Tengeralattjáró Szimulátor
  • Bizó08
    #54
    Szia!
    Én mostanában nem játszom ezzel a játékkal, mert beleuntam a sok bug-ba, és várom a nagyobb frissítéseket. Viszont, amikre emlékszem, sorban a kérdéseidre válaszolva: 1. A tiszteket a kikötőben tudod beosztani, hogy mely időszakban mit végezzenek, vagy mikor pihenjenek, ha ezt kihagyod, akkor manuálisan kell végezned az őrjáratok során. A támadásnál nem tudom te hogy csinálod, de nekem teljesen egyszerű volt a művelet. Beküldtem a tisztet valamelyik periszkópba (vagy mindkettőbe egyet, plusz segédeket ha kellett), majd a cél kijelölése után rákattoltam a bal oldalon megjelenő, fegyverhez rendelt sziluettjükre, ezzel kijelölve, hogy arra a célpontra koncentráljanak. Ekkor elkezdett számolni a % jelző, és mikor elérte a 90+ értéket, akkor lőttem 1-2 torpedót, általában 1000m távolságból. Manuálissal én sem szórakoztam még, de előbb legyen a játék stabil. A tutoriállal kapcsolatban: Jó pár frissítéssel ezelőtt beharangozták már, hogy felújítás miatt elavulttá vált, és nem érdemes használni. Egyébként ez a játékban is le van írva az első küldetés kiválasztásakor, le is fordítottam. Nagyjából ennyi... a fordítást szívesen!
    Üdv.