Star Wars Jedi: Fallen Order
  • Hogthar
    #355
    Nekem van gamepadom, de felváltva használtam az egér-bill kombót. Általánosságban a gamepaddal játszottam, de ha elakadtam, vagy főellenség ellen játszottam akkor vissza billentyűzetre és egérre. Hiába ajánlja a játék egy jól beállítottat egér bill kombó sokkal pontosabb.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Korábbi témára. 2 szer játszottam ki eddig a játékot, 2.szorra legnehezebb fokozaton. A legnehezebb ellenfél Malicos volt.
    legnehezebb fokozaton alap felállásban egykezes karddal kell indulni mert többet sebez.
    Malicos ellen 10 szer mentem neki mire kiismertem a legtöbb támadását. Miután lemegy felére az élete csinálja a sorozatos támadásait. ott mindenképpen el kell kapnod parryvel hogy megtántorodjon, akkor nem lesz rajta erő védelem és rátudsz lökni ilyenkor lehet csapkodni.

    Fontos megjegyezni, hogy az életkapszulákat össze kell gyűjtögetni kivétel nélkül. Nekem itt már 10 volt.[/spoiler]

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A főellenségnek is neki mentem párszor mire rájöttem, hogy van egy hatalmas gyengéje, el se hittem hogy ilyen könnyű megölni.
    Nincs rajta erő védelem, ha rálöksz megtántorodik és kiesik a ritmusból.
    Akkor elkezded kaszabolni, ekkor megint belekezdene valamibe de megint rálöksz.
    mikor elfogyna az erőd, jön a droid és a kard dobálós rész. ha jól parryzel visszatöltődik az erőd. Ha rosszul, használsz gyógyítást és feltöltődik az erőd.

    Utoljára szerkesztette: Hogthar, 2020.01.27. 14:23:31