68
Star Wars Jedi: Fallen Order
  • StoneCold7 #68
    Engem ez még nem győzött meg. Főleg, hogy az oldalak között sem lehet választani.
    Volt kettő FU ami szerintem rohadtul jó volt, de azóta lassacskán eltelik egy évtized, és amennyit ebből mutattak valahogy nem tudom elhinni, hogy nagyon több lesz ez a játék azoknál.
    Eléggé eltudom hinni, hogy 2019 be ez is csak egy faék egyszerű sw játék lesz, mint ami 10 éve volt az FU.
    De legalább single és a battlefrontok után ez is kész megváltás lesz.

Valahogy nyomokban sem látom azt, hogy bármiféle igényesség követné akár az sw szériát, 20 millió lehetőség, nagyon tág univerzum, de még talán fele annyi kreativitás és játékelem sem lesz benne, mint egy pl dishonored be, vagy tudom is én... Csak a faék egyszerűség.

Nekem ez a 10-15 perc gameplay ezt jelentette, de persze ettől függetlenül még akármi is lehet. Csak hát ea.
    Utoljára szerkesztette: StoneCold7, 2019.06.10. 11:17:51
  • wedge31 - VIP
    E3 2019: Részletek az SW Jedi: Fallen Orderről
  • SzirmosSzisza #66
    Ez sajnos eléggé unalmasan néz ki, remélem csiszolnak rajta és tényleg jó lesz a gameplay, mert ez egyelőre csak azért emlkedik ki, mert Star Wars ...
  • Master91 #65
    10:25-nél :D
  • AnuluWork #64
    No igen! Pedig lehetne itt véres játékot készíteni.

OFF:

ON
  • CrashBoostZoom #63
    A trailer-ek nem sosem hiszünk el semmit vagy vonunk le következtetéseket belőle. Ez ma már alap dolog.

Én pontosan azt láttam amire a számítottam. Azt viszont sajnálom, hogy nem voltak félbevágott ellenfelek. Sajnosa fénykardokat is elérte a korhatár besorolás. Nyilván nem tesznek egy "E" besorolású játékba repkedő végtagokat.
  • Although #62
    Trailer alapján rengeteg potenciál lett volna ebben. Benne van a lehetőség a rejtőzködés képességének, minimális feltűnést keltve old meg a feladataidat. Akkor indikátorral is ami mutatja mennyire észlelnek. Lett volna lehetőség több módon való feladat megoldásnak. Küldetéseknél. Ehelyett éles kontraszt van trailer és amikor kicsit sem feltűnően aprítod a szerencsétleneket akik a kardodba szaladnak persze. Leszámítva a főgonoszt meg a segédeit mert ők roppant veszélyesek lesznek. Hiába az EA az a nagybetűs hollywood. :)
  • wedge31 - VIP
    Jó lesz ez, kivéve a grafika mert az helyenként elég gagyi de ez még javulhat a megjelenésig.
  • AnuluWork #60
    Saw Gerrera az egyik kedvencem volt a Zsivány Egyesben. Jó látni ismét.

Egyébként ez egy Star Wars Tomb Raider Spider-Man lett, ami nem rossz. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.06.09. 10:29:19
  • Plata #59
    Az is elég illúzió romboló hogy az ellenségek kb csak néznek ki a fejükből,vagy ultra könnyű módban játszották,vagy tényleg ilyen agyhalott az ellenség.
  • Although #58
    Ahogy magához rántja az ellenfelet az erővel az elég illúzió romboló. Mondjuk ez már a filmekben is ilyen lett. Szuperhősöket gyártottak belőlük. Az alap trailer alapján érdekesebbnek tűnt. Persze tudjuk trailer az a parasztvakítás :)
  • Probatbicol #57
    Az első jelenetről a Jedi Academy jutott eszembe, és az piszok kellemes emlék :)
  • Daermon #56
    Na ez jónak tűnik, végre! :)
  • lwb #55
    Nagyon jól néz ki! Remélem nem lesz benne loot box meg a többi EA baromság.
  • grebber #54
    Fasza simán hozza a Force Unleashed feelinget.Várjuk ezerrel.
  • wedge31 - VIP
  • TBTPumpa - VIP
    Címlapsztorit akarok:
  • grebber #51
    Star Wars Jedi: Fallen Order infók

"A játék alapvetően nem lesz mindig sötét, komor hangulatú, annak ellenére, hogy a Jedik egyik legnehezebb időszakában játszódik" - mondta el a PlayStation Official Magazinnak Stig Asmussen rendező.

A játék remény szerint, "színes" is lesz, attól függően hogy miként alakítjuk a történetet, hogyan közelítjük meg az "alkotást". Rémisztő dolgokban és reménytelen helyzetekben is fel lehet majd fedezni szépséget.
    Szóba került még a "thoughtful combat", amit talán magyarul "gondolkodós harcrendszer"-nek lehetne nevezni. Kezdetben ők is egy olyan harcrendszerben gondolkodtak, ami egyszerű. De később több más játéknál is észrevették, hogy trend kezd lenni, hogy pl. mi a legjobb szög egy ellenséggel szemben és milyen módon tudjuk legyőzni. ... Olyan rendszert építenek a játékba, ahol ne az számítson, hogy hány ütésből lehet egy fajta ellenfelet letudni, hanem intelligenciát kelljen belevinni. ...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.06.05. 15:18:17
  • grebber #50
    Star Wars Jedi: Fallen Order - kiderült, mikor és hol láthatjuk majd mozgás közben
  • Daermon #49
    LoL :D
  • Xsillione #48
    Arról bezzeg nem találsz összehasonlítást, hogy a meghalt vagy megsebesült karakterek nemi aránya milyen...

Nem mellesleg az ewok meg a wookie az nem is más faj, csak a furry és más hasonlók képviselője, így őket is a nem CWM-hez kellene sorolni :P
    Utoljára szerkesztette: Xsillione, 2019.04.17. 13:06:16
  • lwb #47
    Megérkeztek az internetre a menetrendszerinti vinnyogások, hogy fehér fickó a főszereplő :DDD
  • Zsoltee_a_bator #46
    Most a nemekkel van gond vagy nem eleg arja neked a star wars?

Ersekes osszesites, noi (vs ferfi) karakterek screen timeja:

43% Last Jedi
    37% Force Awakens
    35% Rogue One
    23% Return of the Jedi
    22% Empire Strikes Back
    20% Phantom Menace
    18% Attack of the Clones
    17% Revenge of the Sith
    15% A New Hope

Szerintem valami galaktikus CSOK miatt nem halt meg ki a galaxis.
  • Kandurex #45
    Hmm, és tényleg. Bocs.
  • lwb #44
    Nem is az volt a baj vele, hogy ronda lett volna vagy hogy nagyon eltért volna a játékmenet a trailertől, hanem inkább az, hogy kevés volt benne a content. Hogy a régi Battlefront játékokból ismert mode-ok hiányoztak, hogy egy lecsupaszított, szép, de felszínes játék lett.
  • Daermon #43
    Nem jött be nekem, már akkor se :) Nem vetem meg egyiket sem. Persze kipróbáltam aztán, de utána se vettem meg.
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2019.04.15. 19:52:44
  • yossarianHUN #42
    A SW:Battlefront első gameplay trailere 2015-ből. Első látásra ez is baromi jól nézett ki.
  • Daermon #41
    "Bár én egy gameplayt azért megvárok előbb"
    Ennek melyik része nem érthető? :)
  • Kandurex #40
    Preorder? Neked el lehetne adni a lánchidat,...kétszer is.

Nem láttál semmit, nem tudsz semmit.
  • Daermon #39
    Él a Pre-Order már (sima és delux van, ami fénykard és droid kozmetikát ad pluszba).
    Bár én egy gameplayt azért megvárok előbb :D
  • SzirmosSzisza #38
    Van 1 régebbi leak, a legtöbb dolog bebizonyosodott belőle a trailer után szóval talán szavahihető. (nincs benne spoiler)
  • Ironman2
    Itt több részlet van!
  • wedge31 - VIP
    Inkább God of War, mint Sekiro.
  • lwb #35
    Hát, annyit tudunk legalább, hogy ami kiszivárgott, az pontos. Sok minden szokott szivárogni és annak általában egy jelentős része kitaláció vagy korábbi koncepció: pl. DA4, a Joplin kiszivárgott már évekkel ezelőtt, de Morrisont kapunk helyette, mert Andrew Wilsonnak kell egy új magánrepülő aranyülőkés wc-vel.
  • grebber #34
    Ezt mondtam én is.. Nesze semmi fogd meg jól. Azt addig is tudtuk hogy jön majd a játék és kb semmivel se tudtunk meg többet mint ami már "kiszivárgott". Mindegy, várunk tovább hogy kiderüljön mi is lesz ez a játék.
  • lwb #33
    EA Play, E3. Majd ott lesz gameplay. Gondolom nem akarták kivárni a nyarat a bejelentéssel.
  • Kandurex #32
    Csak engem zavar, h semmi, de semmit, se kaptunk? Hol a játék?
  • lwb #31
    "aki meg tudja oldani a problémáit és nincsen semmiféle nőnemű egyénre utalva"

Hát, ugye a főszereplő egy ex-padawan és a játékban a mestere az egy fekete nő lesz, csak szólok.
  • lwb #30
    Remélem novemberig jön valaki az EA részéről és csinál belőle egy rendes looter shootert vagy battle royale játékot loot boxokkal.
  • Xsillione #29
    Remek trailer, ez aalapján még lehet, hogy végre kapunk egy jó játékot a mostanában gyakori agyatlan villogó lövöldözés és fénybicskasuhogtatás helyett