• dyra
    #29
    Hogyne lenne igazam, "digitális migráns" konkrétan elvette a melóm szerinted mennyire érdekel honnan tőrt ki? Természetesen nem vagyok kétségbe esve lesz melóm kérdés hol. Vidéki kisvárosban nem sorakoznak a jobbnál jobb melók de attól sem zárkózóm el, hogy az unióban keresek valahol melót. Csak tudod ha az embernek van egy élete egy helyen és azt fel kell adni nem esik éppen túl jó pláne úgy, hogy lakásom, gyermekeim is helyben vannak. De mind1. Természetesen nem esem kétségbe, de lett még1 ember aki nem fog ezek után rajongani a globalizmusért bár ez senkit nem zavar de idővel ha elegen leszünk akkor majd a Trump féle politikusok szépen előre fognak törni és meg is értem a folyamatot 100%. Ugyanis ez a folyamat a végén nem csak a kisebb falvak de a kisebb városok végét is fogja jelenteni csak azért mert olcsóbb és hatékonyabb. A kis indiai nem csak infós melót tud sokkal olcsóbban csinálni, megy neki a könyvelés és még egy rahedli irodai munka és akkor a robotokról még nem is szóltam. 10 év és pusztulat lesz a fél országban akkor majd talán te is jobban megérted a folyamatokat.
    Utoljára szerkesztette: dyra, 2019.04.06. 17:22:46