Outlaws of the old west
  • Normen76
    #4
    Épp csak belekóstoltam még a játékba. Egy "Magyar" előtagú/nevű szerveren játszom, a pontos nevet nem tudom sajnos :P, de a Magyar szó benne van és magyarok játszanak nagyrészt. Frissen indult szerver lehet, kis közösséggel RP szeró. Pontosan nem vágtam mit jelentaz RP, le is szedett 3 player miközben építkeztem, ill. épp a forge-ba pakoltam. Hirtelen elkezdett fogyni a HP-m, nem értettem miért, nem hallottam a lövéseket (nagyon sok hiba van még a játékban, de jó a hangulata és nagyon szép a grafika, ami jól is fut). Az inventoryt az istennek nem tudtam bezárni, nyomhattam akármit, végül leszedtek. Az épülő házon már voltak ajtók, de nyitva volt az egyik. Egy sátram volt a ház előtt ott spawnoltam. Beszaladtam a házba, bent garázdálkodtak, lődöztek rám :) Addig cseleztem amíg kint rekedtek, felpattantam a lovamra, egy ideig üldöztek, lövöldöztek rám lóhátról és lemaradtak. Szerencsére majdnem mindenem nálam volt amikor lelőttek és a hullám feldobta a játék a háztetőre :D. Pár dolgot előtte 2 perccel pakoltam ki egy faládába, azt elvitték sajna köztük volt a kén és a só is. Nem találták meg a háztatőre buggolt holmim így az megmaradt. Jó kis kaland volt. Nem bánom cseppet sem, legközelebb már felfegyverkezve várom őket. A többi játékos békés, építgetős ahogy kivettem, ez a 3 fős csapat rabolgat csak. Egyébként tetszik a játék, bár semmiképp nem ragadt úgy magával mint anno a H1Z1, Rust, Conan Exiles, Miscreated, vagy az Atlas tette. De el lehet vele szórakozni, de nem gondolom, hogy több száz órás kanyar lesz az életemben.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2019.04.02. 07:39:22