• defiant9
    #21
    "Így könnyű azt mondani, hogy a mezőgazdaság nem fontos, ha mindenre azt mondod, hogy ez nem az, ez sem az, amaz sem az."
    Ezt nem én mondom, vannak szabályok ami alapján az egyes gazdasági tevékenységeket besorolják, azok akiknek ez a szakmája.

    "Nem tudsz mit kezdeni az igazsággal, mi? Az imádott EU-d visszaszorul, és egyre inkább lemarad."
    Én tudok, csak nem vagyok olyan naiv hogy azt hinném hogy valami csak akarat kérdése. Pl. a dezintágrált nemzetállamok(amit úgy imádsz) rendszere determinálja hogy soha nem lesz olyan egységes piac mint mondjuk US, vagy China, főleg úgy hogy a nacinonalista kormányok még több jogot akarnak a saját kiskirályságukban tartani.
    Én tisztában vagyok vele hogy az EU lemarad, de azzal is hogy az EU-n kívűl mi még inkább lemaradók lennénk.

    "Az erre adott válaszod pedig egy nagy nulla."
    Vagy csak nem érted az alapvető közgazdasági összefüggéseket. A grafikon egyértelműen mutatja a mezőgazdaság hozzávetőleges súlyát a gazdaságban, csak te vagy olyan tudatlan hogy 50%-okkal dobálózol.

    "Be is fejeztem, hívőkkel nem érdemes vitatkozni."
    Ha jól emléxem kettőnk közül te vagy a hívő. A szánalmas próbálkozásod amivel próbálsz emelt fővel távozni a vitából inkább csak megmosolyogtató:), ettől ez még egy újabb csúfos felsülésed a sorban.