Chernobylite - túlélőhorror a Zónában
  • kasa85
    #68
    Kedves hozzászólók.
    A személyeskedést,és a fikázást abbalehet hagyni!!!!
    Este volt fáradt voltam a k anyátok nem tudja mi a franc lehet a háttérben családi ok,vagy bármi.
    Nem kifogást keresek,de az irományomat megértettétek akkor kuss,vagy görgess tovább!!!!
    Nem eszt a reakciót vártam tőletek lehet nálatok párna alatt Magyar helyesírási szótár tároltok,de bocs szeretek kényelmesen aludni!
    Nos tragikus tény,hogy írnak egyes emberek helytelenül tragikusan,viszont nem szándékkal írtam dögfáradtan nektek a fostalicska állományt amit annak véltek.
    Tudjátok legyetek boldogok faszák vagytok ebben,én meg van amibe másba vagyok fasza.
    Tudjátok van Einsteinek egy jó mondása!
    Ott ahol az gyengeség,az mellett az erősség is meglapul.
    Amúgy Diszlexiás voltam szóval menjetek a francba anyátok nyelvtannal teli nyomott picsájába sokat fejlődtem nem belém kéne törölni gombás lábatokat!
    Igen azért írok kultiválatlanul,és trágárul,mert a Magyar paraszt mást nem tud ebbe a fika matyi országban csak belerúgni a másikba.
    Szóval oltást,savazást tartsátok meg azoknak akik szembe köpnek titeket,vagy megérdemlik ne egy helyesírási fogalmazás legyen ebben az fos hazánkban a legnagyobb baj,míg mások éheznek.
    Ti meg szartok rá,és csak azzal foglalkoztok,mivel fikázzátok a másikat.
    Úgyhogy tehettek egy szívességet!
    Tiltsatok,vagy ugorjátok át akárhányszor JÓ SZÁNDÉKBÓL írok ide!
    Na megyek lazítok dobok egy hozzátok hasonlót ahová az ember egyedül jár :)
    Üdv :
    Karesz.