148
Chernobylite - túlélőhorror a Zónában
  • kasa85
    #68
    Kedves hozzászólók.
    A személyeskedést,és a fikázást abbalehet hagyni!!!!
    Este volt fáradt voltam a k anyátok nem tudja mi a franc lehet a háttérben családi ok,vagy bármi.
    Nem kifogást keresek,de az irományomat megértettétek akkor kuss,vagy görgess tovább!!!!
    Nem eszt a reakciót vártam tőletek lehet nálatok párna alatt Magyar helyesírási szótár tároltok,de bocs szeretek kényelmesen aludni!
    Nos tragikus tény,hogy írnak egyes emberek helytelenül tragikusan,viszont nem szándékkal írtam dögfáradtan nektek a fostalicska állományt amit annak véltek.
    Tudjátok legyetek boldogok faszák vagytok ebben,én meg van amibe másba vagyok fasza.
    Tudjátok van Einsteinek egy jó mondása!
    Ott ahol az gyengeség,az mellett az erősség is meglapul.
    Amúgy Diszlexiás voltam szóval menjetek a francba anyátok nyelvtannal teli nyomott picsájába sokat fejlődtem nem belém kéne törölni gombás lábatokat!
    Igen azért írok kultiválatlanul,és trágárul,mert a Magyar paraszt mást nem tud ebbe a fika matyi országban csak belerúgni a másikba.
    Szóval oltást,savazást tartsátok meg azoknak akik szembe köpnek titeket,vagy megérdemlik ne egy helyesírási fogalmazás legyen ebben az fos hazánkban a legnagyobb baj,míg mások éheznek.
    Ti meg szartok rá,és csak azzal foglalkoztok,mivel fikázzátok a másikat.
    Úgyhogy tehettek egy szívességet!
    Tiltsatok,vagy ugorjátok át akárhányszor JÓ SZÁNDÉKBÓL írok ide!
    Na megyek lazítok dobok egy hozzátok hasonlót ahová az ember egyedül jár :)
    Üdv :
    Karesz.
  • Puhos
    #67
    Először is egy helyesírási könyvet ajánlanék neked elolvasásra. Utána lehetne kezdeni tanulni írni. Mint az általános iskola alsó tagozatán!
  • grebber
    #66
    Aztakurva mint mintha valami google translate-es angolul irt fikát olvasnék... Majd ha lesz időd magyarítsad mert ez egy bélsár
  • kasa85
    #65
    Chernobylite Teszt magán vélemény módra !
    Teszteltem a STALKER nevű játék utódjának nevezett valamijébe.
    No őszinte leszek is is :D
    Első pár pillanat nagyon adta magát.
    Eszméletlen szép grafika igaz irreális gépigény.
    Majd 30 perc múlva egy faluhelyen minden fosba bele akadtam.
    Még egy mutáns is leütött a végén,mert nem tudtam kimászni belőle XD
    A faluhely kellős közepén durván egy Kolégába csöppentem.
    Távolba már sejtettem van arra valaki,mert olyan ropogós ruszkiukrán techno zene szólt majd be piszkítottam a röhögéstől.
    Azt még ez hagyján.
    Oda mentem a zene forrásához.
    Egy Koléga nem tudom kábelt akart kitolni magából,finoman szólva gondolom a zene hatására megjött a bélcsavarodás hatása :D
    Ezt a zenét remélem nem jogvédett,mert igen komolyan behalok :D
    Azt hittem a csóka össze kórmolta a gatyáját a zölden világító lecsótól.
    Na itt vége is lett a mosolygások tömkelegének.
    Mikor egy hadjárat meglátott tisztán egy ? Jelent meg fél óra múlva.
    Hátuk mögött úgy el trappoltam mint tigristank az Üllői úton.
    Észre sem vettek.
    Na utána jött teleport szörnyikém akit le akartam vadászni no de hát akit a sarokba cuppantanak onnan nincs távozás :D
    Haza teleportáltam fél tányér lecsót bevágtam,és kiléptem.
    Ez a game jelen esetében ÉG CSAK 10/5 ! Még kegyes is voltam.Lesz ez jobb is 10/8 remélve meg lesz :)
    Szép grafika,szép atmoszféra.
    Ratyi AI,gagyi néptelen faluhely mutáns sündisznók nélkül.
    Asszony meg sehol teleport barátunk tartotta meg emlékbe jó lesz a Play Boy 3ik oldalába.....
    Na ennyit erről.
    Sugárzó tekintettel,de esek neki a köpjünk a padlóra GAME re!
    Na csavarjátok a Technora azt ropjátok ti is a babpástétomos bélfacsaró ütemű muzisikát :D
    Ami feltűnt elbúj egy őrjárat elől.
    Elbúj egy mutáns sereg elöl.
    Nem szereti a hívatlan vendégeket,de a sörét,és a cuccát csak úgy elvihettem :D
    Kicsit sem feltűnő techno-t csapat fél Csernobil a bélflórák megőrzésére,ás rá sem hederítenek :D
    Üdv : Karesz.
    Ez Facebook javított része volt Yutyúkra majd felteszem hát az a zene eszméletlen még most
    is ropom az ágy tetején csak úgy nyikorog,mint Molnár Krisztián alatt a kerekesszék :D XDD
  • MiG man #64
    Sziasztok!
    Segítséget kérnék. Játék elindul, főmenü betölt, de a benchmark kb felénél vagy első játék betöltése közben összeomlik tőle az egész OS és újraindul a gép. Először még el sem indult, UE4 Fatal Error-t dobott. Ezen segített egy manuális DX10 install, de azóta csak eddig jutottam. VGA driverem friss, gépem összetevőit láthatjátok.
    Utoljára szerkesztette: MiG man, 2019.10.23. 20:35:51
  • grebber
    #63
    KIPRÓBÁLTUK: Chernobylite
    (A magyar IGN tesztje)
  • lostprophet
    #62
    Sajnos jelenleg az összes nyelv hiányos, mert fejlesztők nagyon siettek, hogy az Early Access időben elindulhasson (ha átváltasz a többi nyelvre a beállításokban, ugyanazok a feliratok/szövegek maradtak angolul ott is).
    Éppen a többi fordítóval kaparjuk össze Discordon, hogy egy csomagban jelezzük a fejlesztő felé.
  • grebber
    #61
    Metacriticen az user score nem tudom mennyire mérvadó de elég jól pontozzák sok embernek tetszik 31 értékelés/82%

    Amiket olvasok rosszakat ..még nagyon sok munka van ennek az elkészülésében
  • scomcomputers
    #60
    Már magyarul..még itt ott hiányos...
    Thanks Bro !

  • molnibalage83
    #59
    Nekem is ez jött le a videóból. Totál lineáris, szrikptelt, semmi open world. Szépnek, szép, de kb. ennyit tud. Majd esetleg pár év múlva ránézek, de ez alapján ez legfeljebb középszerű.
  • Hexex86 #58
    Nekem tetszett amit kaptam. Early access-hez képest és, hogy 25 euró. Még nagyon kevés dolog van megcsinálva, de ennél sokkal rosszabb állapotba szoktak lenni az early gamek szerintem.
    Szerencsétlenkedős stream tőlem:

  • priluki
    #57
    Nekem csalódás.. lineális az egész.. semmi féle open world, , eddig jártam 2 nagyon kicsi mapon , futva kb 20 sec (nem vicc 20 másodperc!) alatt átszaladsz a másik végébe ,enemy segg hülye, 2 méterre tőle pl leütöm a társát,ha háttal van ebből semmit nem vesz észre.. grafika jo de szarul fut, craftolás is jo van értelme bekell osztani a cuccokat stb .. de ez igy nagyon kevés ide, hangulata meg lenne ha open world lenne de ez így vicc..
  • molnibalage83
    #56
    Hát nem tudom. Engem nem győzött meg sajnos a videó.
  • priluki
    #55
    Részemről tűkön ülve várom ,hogy lehessen tölteni :)
  • Hexex86 #54
    Elvileg este 6-tól lehet tölteni. Leszedem aztán tolok is belőle egy Live-ot. :)
  • grebber
    #53
    EXCLUSIVE FIRST 40 MINUTES | CHERNOBYLITE - PC

  • lostprophet
    #52
    Holnap jelenik meg korai hozzáférésen a Chernobylite.

    Egyelőre ne keressétek a magyar nyelvet benne, mert ma este érkezett még +500 sor hozzá (a választható dialógusok), aminek holnap tudok nekiállni, így nagy valószínűséggel az első patchek valamelyikében fog bekerülni a játékba.
  • grebber
    #51
    Chernobylite: Valódi csernobili felvételekkel sokkol a túlélőhorror hangulatos új előzetese

    A Kickstarteren támogatott csernobili túlélőhorror nagyjából 30 dollárba / euróba fog kerülni.A történetet 8 óra alatt lehet végigjátszani, de mivel túlélőjátékról van szó, így szabadon bejárható lesz a környék.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.10.10. 22:20:19
  • scomcomputers
    #50
    Úgy látom lesz hozzá hivatalos magyarítás...na ez jó lesz..
  • grebber
    #49
    Passz. Steamen nem lehet pre ordereltetni EA címeket.. Kickstarterben 30$ volt szerintem steamen is 29.99€-on nyit majd. De ez csak tipp, lehet 40-50 között lesz
  • scomcomputers
    #48
    Ára?
  • grebber
    #47
    Új előzetesen a Chernobylite
  • lostprophet
    #46
    Szeptember 17-én, kedden pedig a zárt alfa teszt indul.
  • grebber
    #45
    Chernobylite - Jövő hónapban indul a korai kiadás PC-n
  • grebber
    #44
    17 perces erőműtúra a Chernobylite-ban


  • grebber
    #43
    GC 2019: Chernobylite - fegyverropogás és sugárzás

  • molnibalage83
    #42
    Jövő év vége? Hú, az elég messze van még.
  • Torzonborz
    #41
    Megnéztem még lefekvés előtt, jópofa bár az alfa státusz érződik rajta de a hangulat megvan.
  • grebber
    #40
    Bízom benne, hogy a YT tele lesz majd walktrough videókkal
  • Torzonborz
    #39
    Backerek meg is kapták a beígért demo accest (steamen). \0/ 30 gb :D
  • Torzonborz
    #38
    Na ez is megvan: Successfully raised $206,671 with 3,350 backers
  • lostprophet
    #37
    Early Access idén, év vége felé, teljes verzió pedig jövő év végén (legalábbis ezt írta nekem a fejlesztő).
  • grebber
    #36
    Átvittem a 180K-t is

    The big news! Now free Steam key of our previous work - Chernobyl VR Project virtual documentary - for every backer who pledged or will pledge Chernobylite with $15 and more. (If you've already pledged for limited Chernobyl VR Project edition, you'll get some additional cool physical rewards.) The Chernobyl VR Project works with and without the VR devices.

    Ez elég rendes dolog volt tőlük! Eddig nem is tudtam ,hogy lehet tolni VR nélkül is. Így ebben az esetben ment is a wishlistemre
  • Torzonborz
    #35
  • grebber
    #34
    Most nézem csak ellőttek egy új kérdezz feleleket

    Q: Is the game going to be Epic Games Exclusive?
    A: Only if other platforms like Steam, GOG and so on will be nuked and disappear from the planet Earth.


  • molnibalage83
    #33
    Még mindig idén akarják kiadni?
  • lostprophet
    #32
    A héten még én is backelni fogom KS-en, nem maradhatok ki belőle :D
  • molnibalage83
    #31
    A LA-át próbáltam. Az első pár óra után olyan fos lett, hogy azt senkinek sem ajánlanám. Remélem, hogy a UE4-gyel jó lesz. De akkor az ember elgondolkodik, hogy mi lesz a 2. rész. Remake? Vagy folytatják az első rész végét? Hogyan? Melyik befejezést?
  • grebber
    #30
    Elvileg UE4-el hegesztik majd. A stalkerek kokány fos engine-re épültek nem csoda hogy nem volt hozzá érdemleges modrengeteg. Amik vannak azok is 786 patch után is bugosak (nem játszhatatlanok meg a megvalósítás parádés de az engine ótvar és kb mindent elront)Én nagyon várom mit raknak majd össze ,de még nagyon messze van.

    Ennél viszont örülnék ha kitolnák mindenki számára a demót.. de ahogy nézem csak a backerek kapják majd meg :(
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.04.21. 10:30:31
  • molnibalage83
    #29
    Háááááááááááááááát...

    Én imádom az ilyen jellegű játékot, de ahogy kitolták a STALKER-t és még a modjai is mekkora balaszolatlan vackok tőlem egy centet sem kapnának előre.