• KoLaMan
    #18
    Nem bonyolítanám túlzottan (pláne nem kalapos szintjén, csak hogy leírhassam a "hisztispicsa" szót - mert az olyan jó...), szóval csak annyit említenék meg, hogy - nem értem.
    Komolyan nem értem. Nekem sem tetszett a film, de nem ez a gond.
    Mert odáig rendben van, hogy eltérőek vagyunk, más az ízlésünk, stb. Nem szoktam azon fennakadni, ha véleményemmel kisebbségben maradok is. Viszont próbálom megérteni a másik oldalt, az esetek többségében sikerül is.
    Most nem.
    Ha megfeszülök sem vagyok képes megérteni, hogy ez a film hogyan tetszhetett valakinek is, hogyan volt képes több mint két órán át lekötni. Én személy szerint halálosan untam (személyeskedő kalaposnak üzenem: csak azért néztem végig, mert csak arról lehet véleményem, amit láttam).
    Nem az alapsztori (akármilyen gyerekes), nem a színészek, nem is az ábrázolt világ a bajom - hanem a történet, és a megvalósítás. Végig unalmasnak, erőltetettnek, logikátlannak éreztem, röhejes befejezéssel. Próbáltam megérteni, hogy akinek tetszett, mi tetszett benne - nem sikerült.
    Ugyanez éreztem a Hang nélkül, vagy (Relixo-ra reflektálva) az Arrival esetében.
    Utoljára szerkesztette: KoLaMan, 2019.01.02. 05:19:49