ATLAS
  • PiszkosFred
    #84
    Ezzel nem is vitatkozom, a DayZ a legjobb pelda arra, hogyan kell telibeszarni az egeszet egy ido utan :)

    Bar en kulonbseget teszek a balance es a kontent tartalma kozott, mert elobbi olyan mint a politika, sose lesz egyseg es mindenki mast akar, a masik pedig tenyszeru dolog. Nem mondom, hogy minden fejleszto ugy hasznalja az EA-t, mint ahogy az a nagy konyvben meg van irva, de ezek szerint mazlista vagyok, mert nalam azert jobb a tapasztalat, mint nalad.

    Ami az ARK-t illeti, a "flyer nerf" idejen meg javaban aktivan jatszottam, tobb szaz oraval a hatam mogott ket szerveren (hivatalos es prim+) es igen erzekenyen erintett a patch utan belogolva hivatalos szerverre (vagyis meg csak a modot sem tudtam hasznalni, hogy visszaallitsam a korabbi allapotot). De valahol azt is ertheto volt, hogy a patch elott olyan szintre jutottak a jatekosok, hogy a jatekido 90%-ban egy szarnyason ulve repultek. En is, ha nem Q nyergeben farmoltam orrba-szajba a nyersanyagokat, jatszi konnyedseggel, akkor vagy egy Argy vagy egy Pteraval vadasztam az alfakat, akik kvazi meg sem tudtak sebezni. Valahol picit megborult akkor az egyensuly, es bar megegyszer leirom, engem is felbosszantott a nerf, idovel azert lathato volt, hogy volt nemi alapja es folytatodott tovabb minden.

    Ami a neheziteseket illeti egy jatekban. Ez megint furcsa dolog, mert oszinten, az elso par ora utan, amikro megvolt az elso bazisod, az elso par dodod, majd kesobb az elso ptera vagy kroki/barmi ami hust szedett, onnantol semmi ertelme nem volt a szuksegleteidnek. Rogyasig voltal minden fele hussal, bogyoval, kibblevel, stb. En konkretan fel evig uzemletettem a 427-es szerveren egg shopot, mert azok sem romlottak meg a hutoben sosem (kesobb atvaltottam dino bizniszre, amikor mar mindenkinek volt annyi tojasa, hogy nem tudott mit kezdeni vele). Szoval valahol azert ertheto az, ha a fejleszto ugy van vele, hogy hasznald a jatek alapveto ficsorjeit, ne pedig csak disznek legyen ott. Persze, tobbet kell majd emiatt "grindelni", ez benne van a pakliban.

    Nyilvan ahany ember, annyi fele reakcio es felfogas.