602
ATLAS
  • PiszkosFred
    #122
    Nagyon a szivedre vetted a dolgokat :) Jatssz addig massal, hiszen te is irtad korabban, iden nem fog mar megjelenni. Sot, a CM is azt irta a lenti levelben, hogy szard le a varhato megjelenesi datumot es elj egy picit, ne az F5-ot szpemeld.

    Miert kellene a steamrol kirakni? Meg nem is erheto el (hivatalosan), egy fillert nem fizetett senki sem, semmi olyan nem tortent, amely miatt a steamnek lepnie kellene. No meg aztan, pont a winter sale alatt rugjon ki egy olyan jatekot a steam, amelynek a MENUJET 50 000 ember nezi es folyamatosan frissitgeti a steames forumot es jatekoldalt? :D

    En marha jol szorakozom a hisztin, kozben fo a kaposzta, csinalom a dailykat az ESO-ban es kozben twittert/forumot/faszbukot olvasgatok, mert jobb, mint egy Hadhazi-Kohalmi paros best of :D
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.22. 12:51:54
  • TDC Geronimo
    #121
    A játék rég approválva van. Ez hogy steam nem engedi baromság. Stremereknél már ott a kliens tehát fent van már steamen.
  • Hexex86 #120
    Ez biztos, hogy hétvégén nem jelenik meg játék steamen? Ez az infó honnan van? Jópár játék hétvégén jelent meg. Identity pl.hétvégén jelent meg meg pár hétvégére van betervezve a steam szerint.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.12.22. 12:48:21
  • drop
    #119
    hát még mindig 59k ember nézi a semmit nem értem ilyenkor kéne a steamnek lépni és eltávolítani a rendszerből tudom nem érdeke de akkor is amúgy meg úgy tudom hétvégén nem engedi a steam a játék megjelenést tehát nem tudom mit akartak elérni ezzel a 1 nap 5 óra stb-vel
  • Hexex86 #118
    Lehet egy Fallout 76-nál is jó lett volna, ha csúsztatják.
    Gondolom, hogy olyan hibákat akarnak kiküszöbölni ami game breaking bug lehet vagy hasonló. Az meg még nagyobb botrányhoz vezetne mint ez a kis csúsztatások.
  • Torzonborz
    #117
    Az emberek egy része már csak ilyen, rázzák a rácsot és habzó szájjal üvöltik ami éppen eszükbe jut.
  • TDC Geronimo
    #116
    Jéé elkezdtek twitteren kommunikálni. Nem is olyan nehéz ez
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.12.22. 12:42:15
  • TDC Geronimo
    #115
    Ezek világ bohócai. Rajtuk röhög most a fél internet. Bethesda fellélegezhet picit :D

    Nevetséges tényleg amit művelnek már
  • Vampy
    #114
    Nagyon egyet értek a levéllel!!

    Konyorgom, itt vannak az unnepek es mindenki egy videojatek miatt orjong???

    Foleg egy olyan miatt, ami meg a fejlesztese legelejen tart, kb 2 hete tudjuk hogy egyaltalan lesz es full EA, szoval semmi sem kotelezo a fejlesztok reszerol!!!
  • PiszkosFred
    #113
    Nem vagy egyedul :)
  • Ainz
    #112
    Végre valami infó
  • kill3r21
    #111
    Itt most az a kérdés hogy vajon tényleg a játékra váró egyének türelmetlenek, vagy tényleg gáz ahogy ezt a fejlesztők csinálják?

    Véleményem szerint el akarták sietni a megjelenést :D

    Nagyon jónak kell lennie a játéknak hogy ezt rendbe hozzák :D
  • Darkman86
    #110
    Lehet hogy nagy szemétláda vagyok, de élvezettel néztem hogy vergődnek és esnek pofára az emberek twitchen :D
  • Ainz
    #109
    El is tolták megint 5 órával : D
    És ez még csak a streamerek : D
    Ebből idén semmi se lesz
  • Darkman86
    #108
    Ha véletlenül elindul úgy is összefossák magukat a szerverek ha rászabadul 150k ember :D
  • Ainz
    #107
    Már Liriknek tele van a fasza.. és most jogosan.. még egy kurva tweetet sem írnak ki, mindenhol kuss..
    250k ember vár rájuk és még csak meg se szólalnak, hogy anyátok.
    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2018.12.22. 06:35:07
  • Darkman86
    #106
    Elég durva hogy twitchen most mennyien nézik (a menüt) . Én attól félek hogy majd az ilyen troll féle shroud, LIRIK meg hasonló egyének már az elején jól le fogják húzni, és a sok kis hülyegyerek meg beáll mögéjük review bombot adni majd játéknak.
  • TDC Geronimo
    #105
    Mekkora pofáraesés lesz ebből, amint elindulnak a szerverek :D

    Ezt ott kúrták el, hogy a game awardson jelentették be 26 milla néző előtt
  • PiszkosFred
    #104
    Meg van zakkanva mindenki. Foleg ugy, hogy elvileg reggel 6-kor lehet majd csak kezdeni nekik, addig nezik vajon a menut, vagy a masik streamen az epp kulcsert konyorgest? :D
  • Vampy
    #103
    Egy csatornan 55.000-en nezik a MENU-t.... Ez azert mar nem egeszseges.....:D
  • Ainz
    #102
    Itt már stream is van, de csak a menü.
    Ami egy az egyben ARK, csak más a betűtípus, ami nem egy jó előjel.
    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2018.12.21. 23:48:40
  • Ainz
    #101
    Streamer kulcsok már mennek ki.
  • JonasSandor
    #100
    Jó késik.
  • drop
    #99
    We'll keep you updated should there be any changes.ez a mondat miatt holnap se jön ezt már tudják jól nem véletlenül van ott
  • PiszkosFred
    #98
    Ertem, igy mar azert maskent fest a mondat :)

    #97
    Ezt mindenki tudja, aki vallalja hogy holnap kezd, annak ezzel szamolnia kell. Aki meg annyira ostoba, hogy ebbe nem gondol bele, az kerlek igy jart, a pihenes helyett eheti a kefet otthon, varva a fixekre :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.21. 22:04:27
  • TDC Geronimo
    #97
    22én ha egyáltalán kijön... katasztrófa lesz. Legalább 2 hét lesz rendes szerverfelügyelet/hotfix nélkül
  • Ainz
    #96
    Én most a launch előtti stressz tesztről beszéltem, de már nem releváns ugyanis most tolták el megint XD
    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2018.12.21. 21:45:47
  • danone
    #95
    Reggel 6 körül hívják be a tesztelőket és este 9 körül mindenkit.
    "Pathfinders, we expect early streaming of ATLAS to start this evening at approx 9:00 PM PST. Following that, the game will be ready for full Early Access Launch tomorrow by noon PST. We'll keep you updated should there be any changes. Thank you for your patience and support "
  • Hexex86 #94
    9pm PST? Az valamikor nálunk holnap délelőtt igaz?
  • Panzeradler #93
    Pathfinders, we expect early streaming of ATLAS to start this evening at approx 9:00 PM PST. Following that, the game will be ready for full Early Access Launch tomorrow by noon PST. We'll keep you updated should there be any changes. Thank you for your patience and support ❤️
  • PiszkosFred
    #92
    12 ora alatt kulcs osztas/EA fazis kezdes, teszteles, jelentesek feldolgozasa, javitas, QA, patch release (steam-ps4-xb1 rendszeren atvinni), stb, majd kiadas/megjelenes? Az igen! Azt' ez honnan? :D

    Nem 12 honapot akartal irni? Mert meg az is keves. (Ha jol emlekszem az egyik interjuban ket evet mondtak, hogy addig akarjak EA fazisban tartani a jatekot)
  • Ainz
    #91
    Na ebből az ő idejük szerint se valószínű, hogy megjelenik 21-én, mivel van 12 órájuk arra, hogy kiosszák a kulcsokat, teszteljenek.. majd javítsák a hibákat (mert 1000% hogy lesznek) és utána kiadják a játékot.
    Ebből leghamarabb jövőre lesz megjelenés.. karácsonykor senki nem fog dolgozni.
  • PiszkosFred
    #90
    Azt mondja mindenki, hogy a Star Citizennel egy evben jelenik meg :)
  • TDC Geronimo
    #89
    Jövőre kb
  • JonasSandor
    #88
    Mikor aktiválják?
  • lammaer
    #87
    No igen.. ezzel a "shut up and take my money" felfogásal meg a játékosok tették taccsra az EA-t. Egy napot nem bírnak várni hogy lássanak vmi gameplayt mielőtt beszórják a pénzt vakon.
  • PiszkosFred
    #86
    Nyilvan frusztralo lehet mindez egy remego kezzel egy hete csak f5-t szpemelo jatekos szamara es el is hiszem, hogy a kommunikacio hianya felduhit az embereket. De mindez a hiszti szerinted jogos ugy, hogy egy fillert sem fizetett meg senki sem nekik, se preorder, se KS, semmi nem volt? Felreertes ne essek, bosszant engem is a kommunikacio hianya sok esetben (magyarkent meg aztan plane, pedig itthon mar hozzaszoktunk, hogy le vagyunk szarva minden szinten), de azert na... :D

    Komolyan azert hisztizik habzo szajjal sok ember es lepontoz, leszavaz dacbol mindent, mint egy ovodas (es itt sok ovodas egyebkent lehet, ki is keri maganak az osszehasonlitast - jogosan), hogy vegre fizethessen mar egy jatekert, amelyet meg csak nem is ismer es amelyik csak most fog belepni az EA fazisban, bugosan, optimalizalatlanul, kvazi uresen? Hat baszki, ilyenkor jon nalam a szekunder szegyen... :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.21. 18:00:25
  • drop
    #85
    az a baj a atlas fejlesztőkel és ezért sírnak legtöbben, hogy miért nem írja le normálisan hogy nem jelenik meg a kiadott időbe kb utolsó percig várnak, holott pontosan tudják hogy nem adják ki,mai példa kb ma se fogják kiadni az már biztos mert kb a streamerek se kapták meg a kulcsot és a legjobb még csak a pontos időpontot se tudják mert kb több időzóna van de már az ö időzónára se írják ki
  • PiszkosFred
    #84
    Ezzel nem is vitatkozom, a DayZ a legjobb pelda arra, hogyan kell telibeszarni az egeszet egy ido utan :)

    Bar en kulonbseget teszek a balance es a kontent tartalma kozott, mert elobbi olyan mint a politika, sose lesz egyseg es mindenki mast akar, a masik pedig tenyszeru dolog. Nem mondom, hogy minden fejleszto ugy hasznalja az EA-t, mint ahogy az a nagy konyvben meg van irva, de ezek szerint mazlista vagyok, mert nalam azert jobb a tapasztalat, mint nalad.

    Ami az ARK-t illeti, a "flyer nerf" idejen meg javaban aktivan jatszottam, tobb szaz oraval a hatam mogott ket szerveren (hivatalos es prim+) es igen erzekenyen erintett a patch utan belogolva hivatalos szerverre (vagyis meg csak a modot sem tudtam hasznalni, hogy visszaallitsam a korabbi allapotot). De valahol azt is ertheto volt, hogy a patch elott olyan szintre jutottak a jatekosok, hogy a jatekido 90%-ban egy szarnyason ulve repultek. En is, ha nem Q nyergeben farmoltam orrba-szajba a nyersanyagokat, jatszi konnyedseggel, akkor vagy egy Argy vagy egy Pteraval vadasztam az alfakat, akik kvazi meg sem tudtak sebezni. Valahol picit megborult akkor az egyensuly, es bar megegyszer leirom, engem is felbosszantott a nerf, idovel azert lathato volt, hogy volt nemi alapja es folytatodott tovabb minden.

    Ami a neheziteseket illeti egy jatekban. Ez megint furcsa dolog, mert oszinten, az elso par ora utan, amikro megvolt az elso bazisod, az elso par dodod, majd kesobb az elso ptera vagy kroki/barmi ami hust szedett, onnantol semmi ertelme nem volt a szuksegleteidnek. Rogyasig voltal minden fele hussal, bogyoval, kibblevel, stb. En konkretan fel evig uzemletettem a 427-es szerveren egg shopot, mert azok sem romlottak meg a hutoben sosem (kesobb atvaltottam dino bizniszre, amikor mar mindenkinek volt annyi tojasa, hogy nem tudott mit kezdeni vele). Szoval valahol azert ertheto az, ha a fejleszto ugy van vele, hogy hasznald a jatek alapveto ficsorjeit, ne pedig csak disznek legyen ott. Persze, tobbet kell majd emiatt "grindelni", ez benne van a pakliban.

    Nyilvan ahany ember, annyi fele reakcio es felfogas.
  • lammaer
    #83
    Azért az érem másik oldala, hogy az EA sokszor csak PAPÍRON szól arról hogy figyelembe veszik a játékosok visszajelzéseit, "legyél a fejlesztés részese" stb stb.

    Nagyon sokszor az EA semmi más mint egy "fogd a pénzt és fuss" terv a fejlesztők részéről. Csak arra használják hogy egy negyed kész termékért már beszedjék a zsozsót, nincs rendes kommunikációjuk, nincs normális reportálási lehetőség...

    Nem egy olyan játék van amit rendesen be se fejeznek, megunják egy idő múlva az EA fázist (ki tudja, lehet látják hogy az eladások panganak), rádobják hogy release, hogy még utoljára felkerüljenek a steam főoldalára... (Dayz állítólag ilye, 5 évnyi EA után hirtelen megjelent)

    Sokan egyébként azt mondják, pl ARK esetében hogy az EA idején jobb volt a játék mit a véglegesben, mert ahogy haladt előre, a fejlesztő rengeteg olyan döntést hozott ami a játékélmény rovására ment. Lásd flyer nerf, megy úgy általban minden nerf, dupla húsrohadási sebesség, nagyobb éhezési sebesség.. mint egy rossz MMOnál, ahol a játék szavatosságát azzal próbálják növelni hogynövelik a grindet, a monoton munka folyamatokat.

    Szóval legalább annyiszor, ha nem többször a fejlesztől a ludasak abban, hogy az EA nem sikeres...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.12.21. 16:49:28