ATLAS
  • Wolwerine
    #576
    A malac hadtest jópofa lehet. Időnként én is átmegyek a single playerbe, főleg ha ki akarok próbálni valamit, állataim például csak ott vannak. Megjegyzem, eléggé el van hanyagolva a single, az automata termelés épületeinek (warehouse, malom, favágó, stb) textúrái a múlt hétig nem is voltak láthatóak, csak a "semmi" termelt nyersanyagot. Végre javították. A "silo"-t hiába raktam le, nem látja el arannyal a tengerészeket, illetve mivel ott nem tudsz kereskedni senkivel, a hajók is irreálisan drágák.... Single-ben igazán hagyhatták volna az eredeti árakat, amikor a Schooner még csak 50 gold volt, nem 5000. Reklám: ezt egyenlíti ki a NoShipYardGold mod, egyáltalán nem kerülnek aranyba a hajók. Ha már bugok, single-ben még mindig megvan az a régi bug, hogy ha "szervert váltasz", másik négyzetbe hajózol át, a game nem mindig kezeli jól a hajó pozícióját. A mapon jól látszik hogy a hajó ikonod a megfelelő helyen van-e és veled mozog, vagy két szektorral arrébb látható. A bug akkor jelentkezik, amikor meghalsz és újraélednél a hajón, de nem a valós helyen éledsz fel, hanem a rossz pozícióban, én a víz alatt respawnoltam, majd kaptam egy üzenetet hogy az ágyam és a hajóm megsemmisült... Konkrétan elsüllyedt, később meg is találtam. Egyetlen módon lehet védekezni ellene, szektorváltás után meg kell nézni, jó helyen jelzi-e a hajód a game, ha nem, akkor a ki-be lépés helyrehozza a pozíciót. Online szerveren egyszer sem fordult elő -velem- ez a probléma.