ATLAS
  • PiszkosFred
    #568
    Akkor ott valami mas zsivanysag lehet. A farmok kapacitasa 10k, ahogy az elerik, leallnak (kofejto, fureszmalom, stb. is) es nem is indulnak addig ujra, amig ki nem szeded beloluk a szajret. Ezert szoktunk lerakni egy ship res. boxot + agyat mellejuk, hogy gyors ugrasokkal ujra tudjuk inditani azokat - nyilvan pvp szerveren ez nem a legbiztosabb megoldas. A Warehouse 250k-t bir es amig alatta van, addig mindig szipkazza - 10 percenkent egy adagnyit - a cuccot a farmokbol. Ha eleri, leall az is. Sose tunt meg el nekem belole, sot, van, hogy tulsagosan is dugigpakolja - ne kerdezd hogyan (lasd kepen egy korabbi esetet, amikor 310k-s kapacitasnal allt meg) :D


    Nem lehet, hogy pvp szerveren nyitottak a farmok es megdezsmalja valaki?

    5 slotnal tobbet en csak akkor szoktam, amikor 5 partnerrel kereskedek, es igy gyorsan jon a penz (napi 20k+), viszont fogy is keszlet, mert ujabban ramentem arra, hogy mas nyersanyagot (de ugyanazt a kategoriat, pl copperert iridiumot vagy silvert) kapjak cserebe, igy aztan muszaj ujabb es ujabb feltoltest megejteni. Sajnos nalam csak 3 farm termel plusz egy kofejto a vonzaskorzetben (mondjuk azon kivul van vagy hat masik - utalnak is erte, de unlocked mind, hogy ne legyen hiszti), de pechemre a fejlesztok pont most varialtak, igy a sima kovekbol most mar a ko es kova mellett nem copper jon, hanem iron (copper csak a direkt copper lelohelybol jon). Igy a coppert medvevel szallitom.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.02.02. 22:41:37