ATLAS
  • Normen76
    #465
    Hát, nálam nincs gond egyenlőre. Igazából a mostani patchek nagyrészt amennyire én látom még a játék tartalmi elmeit, mechanikáját kóstolgatják. Szerintem még most alakul ki, hogy pontosan mi is lesz az, ami megvalósítható, vagy létrehozható. Kicsit olyan, mintha még az sem lenne teljesen eldöntve, pontosan hogy is kell majd ezt a játékot egyszer játszani :). Rengeteg olyan dologba ütközök nap. mint nap amit nem értek egyáltalán. Kevés a támpont is ahol utána lehet olvasni a dolgoknak. Pl. építünk egy tornyot a kikötő mellé, teszünk rá tüzérségi eszközöket, semmit nem tudunk sebezni velük. Malacot oldalba lövöm, piros pötty megjelenik rajta és ballag tovább. Nem tudom, hogy claimen belül lehet-nem lehet sebezni, rombolni vagy csak más miatt. Hiába állítok all targetet az eszközön. De ha puskával durrantok az állatra akkor kifekszik, ha ágyúval akkor semmi.
    Lehet szerver függő a dolog nemtom... Amikor kezdtünk a BadCampany-n fél napja sem voltunk a szerveren, jött egy galleon egyetlen játékossal, szarrá lőtte mindenünk gond nélkül, kezdő kishajónk volt még csak meg egy épülőfélben lévő kis erőd. Szétlőtte a kishajónk, de volt a claimünkön egy idegen hajó is amit valaki rég otthagyhatott, ágy sem vlt rajta.. azt hiába lőtte, meg sem karcolta. Lejött a csávó a hajójáról, hiába lőttük semmi. Végül barátnőm a sima favágószekercével levágta a fullra felpáncélozott, felfegyverzett faszit... 2-3 HP-t sebzett bele, de amíg a puskáját töltögette, és a lag miatt gondolom mindig mellélőtt...lefaragta a HP-ját kisbaltával :D. Mi bármire lövünk, megvan az effekt, de semmi sebzés... nem értem a rendszert :D... De legalább elefánttal király fát vágni :D. Mackó után hiába kötök szekeret, nem tud több súlyt elvinni, ugyanannyi fér bele, de legalább lassabb :), szekérbe külön nem lehet pakolni... ezt sem értem.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2019.01.20. 10:01:33