ATLAS
  • PiszkosFred
    #308
    +minden eheto cuccnal van egy szines nyil az also sarkaban, az jelzi, hogy milyen vitaminra/ertekre hat.

    Vitaminoknal arra is figyelni kell, hogy az sem jo, ha keves/elfogy/hiany van es az sem, ha csak egy fajta kajat eszel es tulteng benned az ABCD valamelyike (vitamin mergezest kapsz).

    A kek a legneccesebb, mert ahhoz halat kell fogni. Mivel a horgaszat egy kinszenvedes (mar ARK-ban is az volt, itt is maradt az "ulj le egy szekre"), ezert celszerubb fogni par fegyvert es fejes ugrani a vizbe :) Raja, lazac, barmi jo. Nalam sajnos vmi miatt bugos, mert ha a halat megfogom (grab) es felviszem a fedelzetre, akkor nem engedi pick/hatchet egyikevel sem darabolni, igy en a vizben szoktam. De, ott meg nem egyszeru...

    Mielott barki is masik szigetre/zonaba menne, legyen betarazva kaja, mert hosszu lesz az ut a tengeren :D

    Ladat feltetlen zarjatok PIN koddal, de ez alap minden survival jateknal.

    Amin meglepodtem az az, hogy PVE szerveren is nyitott minden workstation/tabortuz/stb., ami miatt barki ki tudja szedni a benne hagyott cuccokat. Volt olyan, hogy epp sutottem a hust, erre jon egy masik jatekos es elvitt belole mindent, meg a szenesedett fat is. Azota kint hagytam a hajot a parttol messzebb es ott sutok/fozok, igy latom, hogy melyik ehes jonne kajaert :) A pozitiv oldala az, hogy ha van nyersanyagod, van skilled/engramod, akkor mas munkapadjan is le tudod craftolni - csak gyorsnak kell lenned, ki tudja ki all a hatad mogott. Hozzateszem, szerintem ez a nyitott dolog kesobb valtozik majd, peldaul a Conan EA idoszakaban is oda-vissza varialtak ezekkel a fejlesztok, ugy lopkodtuk egymastol a szolgakat, hogy orom volt nezni :D