Battlefield V

SG.hu Discord
  • zebrock
    #301
    Nekem szerencsére mincs ilyen késztetésem. Ami hibákat felrósz / felrónak a bfv-re azzal egyet értek, de ott vannak a régebbi bf-ek. Nekem mind a mai napig kedvencem a bf42 és módjai, bfv még 2004-ből. Teljes élet van ezekkel is és hihetetlen jók lettek. Van minden régihez amatőrök által készített patch hogy menjen 4k-ban is akár. Project reality 1.5 2018 egyik legjobbja lett és most jön ki a ww2 is pr-hez. De az "újabbak" :D közül is bfbc2 vagy bf3 is egész jó, tömött szerverek vannak és nem hemzsegnek a bugoktól. (annyira) Igazából túl sok van már ami kedvenc... csak idő kevés. Egyébként a bf5 annyira nem rossz mint ahogy sokan írják, ismerős nekem is amit írsz pl az egész falunknak 1 internete van és 80 feletti előfizető... délután játszhatatlan. De a netkódolást elég jól eltalálták, mert itt a többi bf-el ellentétben nem kell "virtuálisan' 1 métert elé lőnöm, megdöglik az ha lövöm. Ha felidegesít akkor telóról osztok netet az meg űberel mindent. Azt akartam mondani ezzel hogy ott vannak a régebbiek amik egész jól ki vannak már javítva, én nem dobom el őket.