Battlefield V

SG.hu Discord
  • RepeszElek
    #182
    Szar t-home-os netem van,de az online játszásra nem kell sávszéllesség szerintem ugyanis attól nem lesz nagyobb a pinged.
    Tudod mint az autópálya.A több sáv több autó,a tartalmak gyorsabban jönnek le mint pl.mondjuk a full hd film de a csomagok ugyan olyan gyorsan halladnak ez a gyorsaság a ping vagy latency.
    Az online lövöldözéshez nem kell nagy sávszéllesség kicsin is elmegy ami fontos hogy milyen gyorsan halad a csomag.
    Én így tudom,ha nem így van azért ne hülyézetek le lécci:)
    A konzolt letudom pingelni a microsoft szerverrel ami 55ms, a wifi erősségem 65% (ez már lehet para) a játékon belüli pingem a szerverrel 30-50 ms.

    Nah most az a baj hogy a bf1-ben vagy máshol nem tapasztaltam ilyeneket, a (gta-t kivéve) furcsaságok vannak néha persze de csak a szokásos:)ezért nem gondolnám hogy a nettel van baj,de a játékkal sem mivel hogy más nem rinyál csak én.
    Sakk matt :D

    Nyomtam én is már mindent ahogy ti is,20 éve nyomom az online harcot ennek hála még a bf5-ben így is elég erős pozitív stattal hozok ki minden csatát az eredményeim miatt nem sírok csak azért így játszani..