• Bulics
    #6
    Az alient nem Ő rontotta el hanem a stúdió, ezt állítom. Nekem is kedvenceim voltak az alien filmek(kivéve a 2.) sokáig illetve mai napig nagy becsben vannak tartva. De nézd meg a Nyolcadik utast! Én most megtettem hosszú évek után. Nézd meg a filmkészítési technikát. Lassú sikló kamera, atmoszférikus beállítások, van idő a beleélésre és a merengésre. Nem véletlen mérföldkő az a film. És aztán adta a tv a prometheust, úgyhogy évek után azt is megnéztem. És tudod mit? Az a film rohan. Semmire nincs idő mindent össze kell csapni, kulcsjelenetek lettek kivágva(akár a gladiátornál, ajánlom a rendezői változatot), rohanjunk mint az állat mert a stúdió nem akart 3 órás filmet, mert az bebukik mint később a blade runner, legalább is ők ezt bukásnak nevezik. Aztán meg beleerőltetik az xenomorphot a folytatásba és ezért új szereplők kellenek. Egyébként sztem ezekkel együtt a két új alien nagyon messze van egy rossz filmtől csak sokkal több lehetett volna. Én szerintem ha van mondanivaló akkor jöhet a Lucius.