New World - Az Amazon Survival/MMO hibridje.

SG.hu Discord
  • SG fan
    #928
    Amúgy sztem azért van annyi fanyalgó mert nem úgy játszák a játékot ahogy szórakoztatóbb lenne. Mármint a nagy Competitive szellem kiöli a "fun"t a szórakozást az egészből. Megnézik mi a META a neten és azt játszák ahelyett, hogy a saját stílusuk szerint játszanának mert nem az a meta. Nem merülnek el a világban a sztoriban, sokszor látom, hogy oda megy felveszi a Lettert, de nem olvassa el egyből megy tovább. Nem is érdekli semmi csak a "gyorsan gyorsan haladjunk mert lemaradok". Aztán persze, hogy nem élvezi, ebben még is mi a szórakoztató? Éppen ezért hamar ki is ég, mert hát megállás nélkül csak a gyorsan szintezzünk, meg csináljuk azt ami a legtöbb xp-t hozza, ahelyett hogy úgy játszanának, ahogy a legjobban esik nekik. Ezek után meg jön a "this game is boring", igaz beleölt 200 órát. Nem tudom, én nem rohanok, élvezem a játékot elmerülök a világában, akár még egy kis roleplay is jöhet ha már mmoRPG a játék és persze a pvp fontos a New Worldben és a versenyszellem meg kompetítás nem egy rossz dolog, de ha a játék rovására megy akkor ne csodálkozzanak, hogy nem tetszik nekik. Élvezem felfedezni lassan a térképet, minden apró zegzugát, megtalálni az outpostokat, miután követtem a fénycsóvát amelyet megpillantottam kalandozásom közben. Egyedül vagy társaságban az mindegy. Sajnos minden mmorpgnél ez van. Régen az élményen volt a hangsúly, ma az eredményeken. Én voltam a legtöbb dps én voltam a legelső itt, nekem volt meg ez leglelőbb, igaz senkit nem érdekel, igaz nem is élvezed, mert így olyan mint egy muszály taposómalom de nem baj, ha lemaradsz kimaradsz szóval gyerünk rohanjunk... Bocsi, tudom ez sem érdekel senkit, de gondoltam ki írom magamból. Na most megyek vissza elmerülni Aeternum világában! Nektek is jó játékot! :)
    Utoljára szerkesztette: SG fan, 2021.11.11. 19:34:27