New World - Az Amazon Survival/MMO hibridje.

SG.hu Discord
  • Normen76
    #906
    Mint mondtam, ritkán írok már ide, és elég régen volt ez amiről beszéltem (ezért írok ritkán). De ahogy érzed. Nem akarom elölről kezdeni :) Remekül elvagyok a játékkal, ez a lényeg és szerencsére elég sokan így vannak még vele. Nyilván sajnálatos hogy folyamatosan esik az online létszám, de még mindig olyan szinten jár, amiben benne lehet egy hosszabb távú lehetőség. Persze az ellenkezője is. Sarkallatos, hogy ki mit keres a játékban. Hasonló, öreg casual mint én, szinte a hibák nagy részével nem is találkozik, számomra a nagyrészük észrevehetetlen, mert napok, hetek mire egy PVP szituációba keveredem. WAR kilőve, a klán magja nem venne be a jelenlegi felszerelésemmel. PVP küldiket reggel szoktam megcsinálni, soha nem találkozok senkivel aki ellenfél. Ritkán tudok besegíteni ha közös push megy. PVE tartalomban nem jönnek ki a hibák úgy. Aki WAR-ozik. Legtöbb játékban szeretem és szorgalmasan gyakorlom a PVP-t, de itt még nem értem el odáig, mert ezernyi más van még ami egyszerűen jobban leköt. Remélem mire odajutok, hogy már csak a PVP motivál a játékban, addigra azt is rendbeteszik :)

    Folytatva a gondolatmeneted. Nem borít ki egyáltalán egy játékról szóló fórum.. a dolognak nem ez volt a lényege. Ha nem bánod, majd én eldöntöm, fórumozok, avagy nem. Kedvem, motiváltságom, vagy időm szerint :)
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2021.11.09. 09:54:39