New World - Az Amazon Survival/MMO hibridje.

SG.hu Discord
  • Normen76
    #72
    Én 40+ órát bétáztam és nekem speciel tetszik a harcrendszer. Tetszik, hogy a gurulás, odébbugrás stb. a felszerelésed, páncélod súlyához van kötve. 15 kg. alatt gurulsz, 15-30 közt ugrasz, 30-50 közt kb. odébblibbensz kicsit. Jah.. és lehet horgászni... Ütés, lövés közben célozni kell és így nem is olyan kevés már az a 3-6 skill, hisz közben fiygelned kell, helyezkedned, mozognod stb PVP közben folyamatosan. Jah.. és lehet horgászni... Lehet vegyíteni a cuccot ha úgy tartja kedved, könnyű, közepes, nehéz vért darabok kombinációjával. Az expedíciók/insták viszont valóban valsz nagyon egyhangúak, unalmasak lesznek a kevés skil miatt, bár erre nem vennék mérget, sajnos egybe sem tudtam eljutni. Más az ha játszol, és más ha videón nézed.. viszont lehet horgászni :D Megjelenés napján nulláról kezd mindenki, nem viszik tovább ab étázók a szinteket, cuccokat. Mindenki egyenlően indulhat. A frakciórendszer, a területfoglalás rendszere, nekem nagyon tetszik, jól van kitalálva. Számomra épp elég változatosak voltak a helyszínek, lények is. Kedvencem a fószer bazi nagy ásóval és koporsóval a hátán akit ha meggyepálsz hátat fordít és elkezdi elszívni az életerőd :) Elég darkos néhol a helyszín, máshol meg csak ámulsz olyan szépen van megrajzolva, berendezve a terep. Bányászgatás közben nem baj ha szép a környezet, olyan mintha túráznál a vadonban. A hangulata nálam 10/10, a harcrendszer és skillek 7/10, a szakmázás 10/10.. és a legjobb, hogy lehet horgászni :)