1078
New World - Az Amazon Survival/MMO hibridje.

SG.hu Discord
  • Hexex86 #102
    Egyébként optimalizálás terén milyen a játék? (akik próbálták az ezelőtti bétát) Lehet hinni a steam ajánlottba megadott gépigénynek?
  • Hexex86 #101
    Most olvastam újra, ahogy írják kipróbálják a Steamnek ezt a Playtest lehetőségét és azon keresztül lesz majd a teszt lényegében.
  • nordan
    #100
    gondolom,hogy nem te :P csak ez olyan fura.....olyan adathalászat gyanús :D
  • Hexex86 #99
    "Interested players will be able to request access beginning on September 8 at 7:00AM PT (2:00PM UTC)."
    Lehet, hogy ez csak azoknak szól akik nem rendelték elő, de csak ennyi van ott amit még lentebb linkeltem. Nem én találtam ki.Ez ugye a steam-en lesz mint Playtest és ott kell majd rányomni egy gombra, ha tesztelni szeretnéd mint ahogy az más játékoknál is így szokott lenni.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.09.04. 10:26:15
  • nordan
    #98
    miért kell regisztrálni OPEN betahoz?!?!? mellesleg aki megvette a játékot azt mit regisztráljon?
  • Hexex86 #97
    8.-án lehet az open beta-ra regisztrálni szóval úgy hiszem amikor elfogadják a jelentkezést majd onnantól lehet letölteni. De ha van pontos infó jelezze valaki. :)
  • AnuluWork #96
    Le lehet már valahonnan tölteni a klienst az open bétához?
  • Hexex86 #95
  • SANTANTICA #94
    Open béta lesz 9-12-ig.....reméljük itt főleg a login szerverek stresszelését is fogják tudni kezelni és akkor időben megjelenik a game.
    Már az openre növelt szerver kapacitás lesz de a megjelenésre lesz a top cucc beüzemelve
    Utoljára szerkesztette: SANTANTICA, 2021.08.26. 08:54:52
  • Hexex86 #93
    Lesz egy open beta: Announcing the New World Open Beta
  • Normen76
    #92
    Nekem nagyon tetszik a játék, de inkább tolják még ki akár + 1 hónappal, minthogy előbb hozzák ki a beígértnél. VAn még mit javítani rajta. VAlsz. az első 1 év kb. a javításokról, optimalizálásokról, egyensúlyról fog szólni így is. Én letettem a voksom a játék mellett, hónapokban, lehet években is gondolkodom, de van azért pár probléma amit nem 2 hét lesz javítani.
  • SANTANTICA #91
    sajna max csak humor.....és örvendjünk, ha ezt tatrtani tudják!
  • nordan
    #90
    van valami rumour hogy lehet nem sept 28 lesz a kezdés hanem 1-2 héttel előbb
  • nordan
    #89
    akkor kb a map 45-55% át láttuk
  • Hexex86 #88
    Reméljük a bétában nem bejárható területet finomítgatják: NEW WORLD ⚔️ New Desert Zone Leaked during BETA és nem a p2w itemeket. xd
    Egyébként még régen az adatbányászok találtak full térkép adatokat:
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.08.05. 17:32:39
  • Carmang
    #87
    Szerintem ez pozitív.
    Kérdés, hogy ténylegesen mi tolás oka :)
  • nordan
    #86
    bravo
  • Torzonborz
    #85
    na eltoltak a megjelenest 1 honappal:


    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2021.08.04. 19:55:47
  • 0Fritz
    #84
    Kérdés:
    Amennyiben jól értem, akkor jelenleg a szintezés, a fegyverek húzása és az insták farmolása után a pvp marad az egyetlen tartós tartalom.
    Ez esetben a pvp-re folyamatosan van lehetőség, vagy menetrendhez vannak kötve az ostromok?
    Perceket kell az ostromokért mászkálni, vagy létezik gyorsabb megoldás is?


  • AnuluWork #83
    Cép
  • Torzonborz
    #82
    Engem mondjuk pont nem erdekelnek a questek, sot annak orulnek ha nem is lenne de hat ugye ez nem igazi sandbox mmo szoval kell valami ilyesmi bele. :D
  • nordan
    #81
    ajaj

  • Hexex86 #80
    Igen tudom csak sokan lehet mondjuk emiatt veszik meg aztán nekik meg nem fog tetszeni és leszarozzák a gamet. :D
    Én egyre kíváncsibb vagyok milyen lesz élesben a game.
  • nordan
    #79
    40 euróért ezek a srácok 180-200 órát játszottak ami nagyon jó és ugye csak azért hagyták abba,mert lelőtték a szervereket
  • Hexex86 #78
    Egyébként ez az egész egyén függő szerintem. Nyilván ezért vannak vegyes értékelések is mondjuk egy adott játékra. Ki mit vár tőle stb. Lehet aki lehúzza az eddig csak olyan gamekben találta meg a számításait ami wow szerű és akinek meg tetszik az meg lehet csak a setting miatt vagy a pecázás miatt stb. Mindenkinek más miatt jöhet be egy game. Nyilván akik BDO-ztak 1000 órákat azok a grindet észre sem veszik. :D
  • nordan
    #77
    na ő egy 180+ os pont a questek monotonitásával kezdi

  • nordan
    #76
    200+ órás review

  • nordan
    #75
    nos minden quest ugyanez :D csak mindig mást kell hozni :P de ki figyelt igazán a storyra valaha is ugyebár
  • AnuluWork #74
    Ez mennyire jellemző?

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.08.04. 11:53:57
  • Hexex86 #73
    Kipróbálom majd mindenképpen! Szép komótosan haladok majd mindennek időt hagyva. Köszönöm az infókat! :)
  • Normen76
    #72
    Én 40+ órát bétáztam és nekem speciel tetszik a harcrendszer. Tetszik, hogy a gurulás, odébbugrás stb. a felszerelésed, páncélod súlyához van kötve. 15 kg. alatt gurulsz, 15-30 közt ugrasz, 30-50 közt kb. odébblibbensz kicsit. Jah.. és lehet horgászni... Ütés, lövés közben célozni kell és így nem is olyan kevés már az a 3-6 skill, hisz közben fiygelned kell, helyezkedned, mozognod stb PVP közben folyamatosan. Jah.. és lehet horgászni... Lehet vegyíteni a cuccot ha úgy tartja kedved, könnyű, közepes, nehéz vért darabok kombinációjával. Az expedíciók/insták viszont valóban valsz nagyon egyhangúak, unalmasak lesznek a kevés skil miatt, bár erre nem vennék mérget, sajnos egybe sem tudtam eljutni. Más az ha játszol, és más ha videón nézed.. viszont lehet horgászni :D Megjelenés napján nulláról kezd mindenki, nem viszik tovább ab étázók a szinteket, cuccokat. Mindenki egyenlően indulhat. A frakciórendszer, a területfoglalás rendszere, nekem nagyon tetszik, jól van kitalálva. Számomra épp elég változatosak voltak a helyszínek, lények is. Kedvencem a fószer bazi nagy ásóval és koporsóval a hátán akit ha meggyepálsz hátat fordít és elkezdi elszívni az életerőd :) Elég darkos néhol a helyszín, máshol meg csak ámulsz olyan szépen van megrajzolva, berendezve a terep. Bányászgatás közben nem baj ha szép a környezet, olyan mintha túráznál a vadonban. A hangulata nálam 10/10, a harcrendszer és skillek 7/10, a szakmázás 10/10.. és a legjobb, hogy lehet horgászni :)
  • nordan
    #71
    hát ajánlom kipróbálásra én 50+ órát bétáztam és pont harc a leggyengébb láncszem,nem tudsz reagálni úgy ahogyan azt szeretnéd, animált scripteket majd figyelned egy siege alatt.......ez kifogja készíteni az embereket
  • Hexex86 #70
    Köszönöm az infót! :)
    Lehet ez inkább taktikusnak tűnik élesben és nem zavarónak.Lehet páran kaszabolni akarnának jobbra-balra. xd
    Úgy tudom lesz wipe.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.08.03. 16:41:12
  • Carmang
    #69
    Én nem játszom vele, de más videók kommentjeiben sokaknak tetszik a harcrendszer, azért mert nem random vagdalkoznak, hanem figyelnek és gondolkodnak hogyan kell reagálni az ellenfélre, pont ahogy írod. Mondhatni souls-like. Az viszont érdekes, hogy a lenti kommentek szerint még így is könnyű, és el lehet szórakozni a vagdalkozással is. De ez nem csak a béta miatt van? Lehet élesben már meg kell dolgozni a killért? Lesz wipe éles launch előtt?
  • Hexex86 #68
    Nem lehet, hogy azért van ez, hogy az ember meggondolja azt a kevés ütés lehetőséget is, hogy mikor csinálja mert így van valamennyi realisztikus dolog benne mert igazából sem rántod vissza azonnal a kardot és gurulsz el minden elől? Én ezt tudom elképzelni. De egyébként azok írjanak akik játszottak és ne youtube videókat osszanak meg akik tolták. :D Mert eddig ezt akik itt tolták nem olvastam ezt hibának felhozva, hogy ilyen a harc. Ez lehet megint valami szőrszálhasogatás, de játék közben nem is jönne le csak hát a youtuber szava szent a mai világban. xd
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.08.03. 16:14:50
  • nordan
    #67
    sajnos 1:27

  • Torzonborz
    #66
    Majdnem 1 éves videók, nem tudom ezek mennyire validak még.
  • nordan
    #65
    animation lock




    Utoljára szerkesztette: nordan, 2021.08.03. 12:36:21
  • nordan
    #64
    nem is tudtam,hogy ez full loot pvp game volt

  • Hexex86 #63
    Mmo mércével természetesen nem.
    szerk.: Mondjuk újat mutatni mmo téren nem annyira könnyű. Mert ugye most minden mmo elment erre a konzolon is lehet irányítani dologra szóval így egyértelműen kiveszik az a taktika amit 20-30 skillel el lehetett érni. Itt már valami mást kell figyelni. Mondjuk még én sem jöttem rá teljesen mit. Gw2-tőt is gyorsan meguntam.
    BDO az kicsit kaotik és nagyon ázsiai-nak lehet mondani. Itt inkább másabb a dolog. Feltételezem nem lesz női karaktereknek a legtöbb armort adó ruha egy bikini. :D
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.08.02. 13:24:30