Pathfinder Kingmaker
  • Samurai84
    #244
    Szerintem nincs Harrim a Wotr-ban, megnyugodhatsz. Alapvetően Pathfinder topic azért ide írtam.
    Nekem szimpi, legalább őszintén kiáll az új hite mellett, mégha kicsit blőd is ami miatt ezt megtette.
    Játékmechanikailag tényleg nem egy nagy ász az öreg, azért próbáltam ki rajta a Cats Gracet hátha végre eltalál valamit...
    Én ahogy csak tudok RPzek, tehát nincs min-max, szigorúan betartok mindent és a válaszokat is úgy adom ahogy a jóságos paladin mainem tenné. Ha megátkoznak, akkor addig hordozzuk amíg le nem tudjuk venni scrollal vagy cleric nem segít pl.
    Nekem Amiri a kedvencem, imádom a dumáit, és ledarál mindent ami elé kerül. Pl. egyszer a Linzi kérdezi hogy min gondolkodsz Amiri? Mondja, azon hogy ha letépem egy félszerzet egyik lábát akkor negyedszerzet lesz e belőle... Kegyetlen a csaj.
    Sajna még csak lvl 6 vagyok, szóval ez az eleje, de nekem sokkal jobban adja az egész rendszer mint a POE. Itt is van sok lore, csak el kell olvasni a könyveket, nem csak eladogatni :)