• bundasjezus
    #156
    "Mégegyszer kérdem, mi is az a probléma, aminek a megoldása egy ilyen brutálisan primitív társadalom bevezetése lenne?
    Az egyetlen szempont, hogy ne bocsássunk ki CO2-t? Hát miért nem ezzel kezdted? Erre mondok én is pár technikai megoldást és még csak ki sem kéne irtanod az emberek 90%-át. ;)"

    Kíváncsian várom a te megoldási javaslataidat, mert idáig egyet sem olvashattunk tőled. Kíváncsi vagyok, hogy a fogyasztói társadalom által okozott környezeti és éghajlati problémákat hogyan kívánod megoldani a fogyasztói társadalom módszereivel? Folytassuk azt amit eddig csináltunk? A tudomány majd megoldja? Nem tűnt fel, hogy az ipari forradalom óta ez a lemez megy és már rojtosra kopott? Nem tűnt fel, hogy a fogyasztási szokásaink miatt vagyunk bajban? Szerinted mi a logikus megoldás, ha nem a fogyasztási szokások megváltoztatása és a fogyasztás csökkentése?

    Az emberek 90%-ának kiírtásáról pedig egy szót sem szóltam, ne add a számba amit nem mondtam. A globális felmelegedés gondoskodik majd a sorsukról, ebben biztos lehetsz.