"Jó estét, jó szurkolást!"
  • molnibalage83
    #408
    Szerintem egyáltalán nem erősebb, az ellenfeleik gyengébbek. Az 1998-as arengtín válogatott nem egy darab emberből állt, akinek, ha szar napja van, akkor szar az egész csapat...

    Batistuta, Crespo, Verón, Ayala, Simeone, Zanetti, Claudio Lopez eléggé korszakos játékosok voltak és európai topcsapatokban tolták. (Az olasz bajnokság akkor sokkal erősebb volt relatíve.) Ok, hogy ma már nem követem a focit kb. semennyire, de akkor sem voltam focibuzi, de ezekre a nevekre ma álmomoból is felkelteve. Monjd egy nevet Messin kívül a mai ARG csapatoból. Na ugye.. Nekem legalábbis nem megy.

    1998 Fr válogatott dettó.. Dechamp, Henry, Zidane, Trezeguet, Vieira, Djorkaeff, Thuram, Desailly, Vieira de basszus szinte az egész keret 2/3-a a következő 10 év meghatározó tehetségei voltak már vagy lettek. Egyetlen név van, amit a mai napig nem értem, hogy mit keresett ott. Diomed. Asszem minden meccsen kezdő volt, mindig lecserélték és semmit nem tett hozzá a csapathoz. (Még a kommentátor is megjegyezte.)

    Ez hol igaz a mai argentín keretre? 30 körüli átlagéletkor és sehol senki Messi mellett. Senkit nem ismerek belőle annak ellenére, hogy emlékeim szerint a legöregebb csapat az egész VB-n. Izé...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.07.01. 23:31:57