Fallout 76
  • PiszkosFred
    #2951
    Anno ingyen kaptuk a season 1 "tablajanak" egyik rewardjakent, majd utana meg lehet szerezni 1xxx darab gold bulionert is a Raidereknel, kis repu is eleg hozza. Vagyis, szerintem ne vedd meg 500 Atomert, annyit nem er, ha lesz majd eleg aranyrudad, akkor kesobb majd megveszed a tervrajzot a raiderektol.

    A lenyege az, amit leirtal. A felesleges loszert - amely csak a helyet fogja mert nem hasznalod -, le tudod "daralni" pontokert. Ezeket a pontokat a gep meg bevaltja olyan ammora, amit tenylegesen hasznalsz. Ennyi a haszna, se tobb, se kevesebb. En minden loszert elrakok amit talalok a vilagban, sajnalom otthagyni (plusz a perkek es armor prefixek miatt rengeteg sulycsokkento hatasom van loszerre, igy alig van sulyuk), igy amikor osszejon par ezer 10mm/.308, stb. "lom" loszer, akkor bevaltom oket. De csak ritkan, mivel korulmenyes nagyon a menurendszer, ha nem muszaj, nem eroltetem :)

    En 0.50-t szoktam csinalni belole, mert 5mm-s gatlingot meg 0.50-os gepagyut hasznalok. 5mm loszer van boven (a Daily Opsokban az ellenfelek 20-60 darab/ellenfel dobaljak igy van annyi, hogy mar nem tudom hova tenni), de a 0.50-es loszer ritkabb (DO-ban sem dobjak ugy, mint az 5mm-t), igy elobb azt konvertalok es ha kell meg par ezer, akkor gyartok.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.01.22. 08:05:34